Володимир Гройсман: Усі органи влади сьогодні розуміють, які рішення треба приймати для врегулювання ситуації в Україні

02.03.14 17:41 4620

Віце-прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман закликав громадян України зберігати спокій у цій непростій для країни ситуації.

Володимир Гройсман: Усі органи влади сьогодні розуміють, які рішення треба приймати для врегулювання ситуації в Україні

Він запевнив, що всі органи влади, до компетенції яких відноситься питання взаємовідносин з іншими країнами, у тому числі з Російською Федерацією, мають чітке розуміння, що потрібно робити для врегулювання ситуації. На цьому Віце-прем‘єр-міністр наголосив під час брифінгу в Будинку Уряду в неділю, 2 березня 2014 року.

«Ситуація в Україні досить непроста, але всі органи влади, які сьогодні опікуються проблематикою відносин з РФ, чітко усвідомлюють, що потрібно робити і у який спосіб», - заявив урядовець.

Він наголосив, що на даний час в України достатньо інструментів для збереження в державі миру: «Сьогодні надзвичайно важливо, щоб всі ми зберігали спокій - а спокій це запорука того, що ситуація буде врегульована політичними засобами, і в нашій країні буде збережено мир».

Володимир Гройсман також наголосив, що представники місцевої влади глибоко усвідомлюють необхідність збереження територіальної цілісності і суверенітету нашої держави.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)