Рада Нацбанку обрала собі головою вінничанина

08.04.14 19:17 2207

Народжений у Шаргородському районі Станіслав Буковинський, впродовж чвертьстоліття відпрацював у міністерстві фінансів України

Рада Нацбанку обрала собі головою вінничанина

Головою Ради Національного банку став уродженець Вінниччини Станіслав Буковинський. Його обрали на позачерговому засіданні Ради 7 квітня.

Новий очільник Ради Нацбанку обіцяє забезпечити виконання повноважень, покладених на Раду Національного банку України, зокрема, щодо питань грошово-кредитної політики, фінансової звітності, інших повноважень, визначених Законом України "Про Національний банк України" та Конституцією.

У послужному списку 66-річний Станіслава Буковинського робота у Міністерстві фінансів, де був заступником міністра. Донедавна очолював підрозділ по забезпеченню діяльності ради Національного банку. Народився Станіслав Буковинський у Шаргородському районі. Має диплом Чернівецького державного університету за спеціальністю «Фінанси і кредит». Отримавши перед цим диплом Чернівецького фінансового технікуму у 1965 році, працював старшим економістом Шаргородського райфінвідділу, звідки переведений до Вінницького обласного фінансового відділу на посаду інспектора бюджетного відділу, а згодом - заступника начальника цього відділу. З 1975 року і впродовж наступних 25-ти – у центральному апараті Міністерства фінансів. Станіслав Буковинський є академіком Академії економічних наук України, членом правління Спілки економістів України, входить до складу вченої ради Інституту економіки та прогнозування НАН України.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)