Люстрація по-вінницьки сподобалась міністру охорони здоров`я

29.05.14 11:41 3045 5

Практика вінницької влади може поширитись по Україні

Люстрація по-вінницьки сподобалась міністру охорони здоров`я

Міністр охорони здоров'я України публічно підтримав практику вінницької влади, щодо повної люстрації керівників закладів медицини.

Вінничани ж не називають свої дії повноцінною зміною влади, кажуть що це лише спроби змінити щось на краще. Подробиці у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5.
  30-05-14, 16:33 | IP:78.154.162...
  Згодна з Олександром.А ще краще було б повиганяти родичів головних лікарів та начмедів з під їх опіки у тих закладах,де ці родичі працюють під безпосереднім керівництвом своїх близьких.Це стосується і шкіл! Недарма хтось казав,що в нас вчителюють лише діти вчителів і лікують лише діти лікарів. Якщо цього не зробити,справедливість ніколи не восторжествує.Я вважаю,що призначення на посади у бюджетні установи має бути лише за конкурсом і шляхом вибору кращого впітьмі(по шифру роботи.....)
 • 4. Vinnychanyn
  Vinnychanyn
  29-05-14, 19:06 | IP:178.74.252...
  Про пенсионеров или нет я не знаю, но если может человек проявил себя с лучшей стороны в профессиональных обязанностях - то он и имеет право занимать такую должность, если будет вести работу честно, а что у нас сейчас все всё делают честно....
 • 3. 123
  123
  29-05-14, 13:11 | IP:77.121.113...
  А ще - чула про прайс-листи на кожну посаду...
 • 2. Олександр
  Олександр
  29-05-14, 12:42 | IP:95.133.217...
  На керівні посади мають призначатись досвдчені молоді лікарі, які практично знають ситуацію в медицині України, а нас повертають до СРСР, коли призначають пенсіонерку Т.Ф.Бабій на посаду керівника обласної медицини, яка вже сама забула коли працювала лікарем, а також її син, який теж працює головним лікарем у Хмільнику. Це є зовсім НЕ вірно, і велика помилка керівника Вінницької ОДА А.Олійника, який зробив таке призначення, і за що має нести персональну відповідальність.
 • 1. Я
  Я
  29-05-14, 12:15 | IP:109.188.124...
  Здорово, легко переплюнули большевиков в 17-м. И правильно - какой ты к чертям собачьим специалист, если не принимал личного участия в майдане? Главврачей нужно подбирать прежде всего по их политической мотивации. Правильный претендент должен начинать свою речь словами "Слава Украине", ими же и заканчивать. И вот тут-то и нужен детектор лжи: а ну как произнесено это будет сквозь зубы? Нужны такие врачи винничанам?- конечно, нет. И медсёстры такие тоже не нужны. Несознательные. В общем, шире опыт люстраций в массы. Русскоязычным не беспокоиться, за вами сами приедут!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)