Державну службу чекає реформування

19.09.14 09:15 2624

Верховна Рада восьмого скликання має ухвалити новий закон, який передбачає реформування державної служби

Державну службу чекає реформування

Верховна Рада восьмого скликання має ухвалити новий закон, який передбачає реформування державної служби. Про це під час «круглого столу» на тему «Ефективний чиновник: як досягти цього в Україні?» сказав заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків.

«Розроблений законопроект є результатом праці в першу чергу суспільства, держави, громадськості, бізнес-асоціацій. Ми вважаємо, що має розпочатись процес скорочення державних органів влади, кількості чиновників», - зазначив Дмитро Шимків.

Говорячи про якість роботи державної служби, заступник Глави АПУ наголосив на важливості фінансової мотивації держслужбовців.

«В будь-якій організації система заохочення і мотивація повинні працювати. Якщо система заохочення та мотивації відсутня, дуже складно очікувати якісний результат», - сказав Дмитро Шимків.

Він нагадав, що з 2006 року державним службовцям лише один раз на 45% підвищено зарплату, у той час як середня зарплата в країні за цей період зросла у чотири рази. Середньомісячна зарплата чиновника центральних органів влади складає 61,3% від рівня середньої зарплати у місті Києві, а місцевих адміністрацій – 46,9%.

«Ми не просто не доплачуємо державним службовцям – ми їх зневажаємо нашим відношенням, нашими законами, нашими постановами. Питання полягає не в кількості, а в якості мотивації», - наголосив заступник Глави АПУ.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба Президента України
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)