Верховна Рада змінила межі декількох районів на Луганщині

07.10.14 16:47 3199

Нардепи віддали 236 голосів на проекти змін до адміністративно-територіального устрою частини Луганської області

Верховна Рада змінила межі декількох районів на Луганщині

Сьогодні під час позачергового засідання Верховної Ради народні депутати проголосували за введення змін до адміністративно-територіального устрою частини Луганської області.

Постановами передбачається змінити межі Перевальського, Попаснянського, Новоайдарського і Слов'яносербського районів Луганщини. Під час засідання у Раді був присутній глава Луганської ОДА Геннадій Москаль. Він закликав народних обранців проголосувати на підтримку вказаного документу і нардепи віддали за нього 236 голосів.

Проектами передбачено передати в адміністративне підпорядкування Новоайдарського району місто Щастя Жовтневого району Луганської міської ради; села Трьохізбенка та Кримське Слов'яносербського району, в адміністративне підпорядкування Попаснянського району; міста Гірське та Золоте, селища міського типу Тошківка та Нижнє, які на цей час адміністративно підпорядковані Первомайській міській раді; селище міського типу Новотошківське, яке на цей час адміністративно підпорядковане Кіровській міській раді; селище міського типу Чорнухине, яке на цей час перебуває у складі Перевальського району.

На сьогодні міста та селища, про які йдеться в постановах, перебувають під контролем української влади, але не в змозі реалізовувати свої повноваження в повному обсязі.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)