В.Гройсман: Уряд має всі підстави розпочинати реформи, а Парламент повинен стати двигуном позитивних якісних змін

11.12.14 21:44 2628

В.Гройсман: Уряд має всі підстави розпочинати реформи, а Парламент повинен стати двигуном позитивних якісних змін

Верховна Рада України, ухваливши Програму діяльності Уряду, підтримала Кабінет Міністрів на шлях до запровадження реформ. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман у четвер під час брифінгу.

Керівник Парламенту зазначив, що сьогодні народні депутати підтримали надзвичайно важливий документ - Програму діяльності Уряду, підкресливши, що її основою є коаліційна угода. «Це означає, що в Уряду є всі підстави розпочинати реформи, а український Парламент має стати не гальмом, а двигуном позитивних якісних змін, - заявив він. - На сьогодні всі органи влади в Україні сформовані, Програма діяльності Уряду прийнята, коаліційна угода є її невід’ємною частиною», - підсумував він.

В.Гройсман висловив задоволення тим, що у надзвичайно короткі терміни сформовані робочі органи Парламенту і розпочато повноцінну роботу. У цьому контексті він повідомив, що до порядку денного внесено більш ніж 400 законопроектів, які будуть розглядатися у комітетах.

В.Гройсман також зазначив, що всередині коаліції є здорова дискусія, діалог і розуміння щодо необхідності знаходження спільних рішень і взяття на себе спільної відповідальності.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба Верховної Ради України
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)