Вінницька ОДА попереджає про нові масові акції

12.12.14 15:48 2985 1

Вінницька ОДА попереджає про нові масові акції

Звернення керівництва обласної державної адміністрації до вінничан

Шановні вінничани!

Час випробовує нас на міцність, згуртованість, патріотизм, зрештою, на взаєморозуміння.

Останні події у Вінниці затягнули «Гордіїв вузол» політичних проблем та амбіцій, і щоб його розрубати, потрібні спільні зусилля. Протистояння двох гілок влади – це дорога в нікуди, дестабілізуючий фактор для і так непростої ситуації в регіоні. Ми не маємо жодного права втягуватися у конфлікт, нехтуючи при цьому інтересами простих вінничан, які делегували нам повноваження здійснювати управління.

Українці з українцями не воюють!

Передусім нас об’єднує ідея служіння народу України, жителям Вінниччини. У складний для нашої країни час ми не повинні давати приводів для розколу суспільства, навіть для думок про можливість цього. Тому потрібно діяти згуртовано, працювати на мирний і продуктивний розвиток нашої області.

Ми закликаємо всі політичні сили, громадськість приєднатися до ідеї розвитку. Точок дотику у нас більше, ніж роз’єднуючих моментів. Вінниччина завжди була політично виваженою, толерантною областю. Єднаймося в ім’я перемоги на Сході, в ім’я миру. Домовлятися, досягати компромісних рішень – єдиний шлях у нинішній ситуації. Саме тому обласна влада не підтримує такі масові зібрання, на яких будуть лунати заклики до конфронтації та протистояння, незаконних дій та гасла до повалення конституційного ладу країни.

Сьогодні є інформація, що плануються масові акції, на які збирають людей з різних регіонів. Ми поважаємо право громадян на мирні зібрання і будемо враховувати усі пропозиції, які будуть внесені на розгляд обласної влади. Водночас, закликаємо громадян не дати використати себе, не переходити межу, за якою починається протиправна поведінка, яку з великим задоволення миттєво поширить російська пропаганда.

Ще раз наголошуємо на готовності до діалогу і єднання. Лише спільними зусиллями зможемо навести лад в Україні, забезпечити проведення критично важливих реформ, перемогти зовнішнього ворога.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. DINOSAUR
    DINOSAUR
    14-12-14, 22:16 | IP:178.74.211...
    ЧТо-то херовый диалог у народа с властью получается. Цены в два раза взлетели, а вот суммы в кошельках нет....

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)