В.Гройсман: Бюджет на 2015 рік має бути ухвалений не пізніше 26 грудня

21.12.14 11:09 2826

В.Гройсман: Бюджет на 2015 рік має бути ухвалений не пізніше 26 грудня

Бюджет на 2015 рік має бути ухвалений не пізніше 26 грудня. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман у п’ятницю під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Сполучених Штатів Америки в України Джефрі Р.Пайєттом.

На переконання В.Гройсмана, прийняття бюджету до кінця поточного року з урахуванням пропозицій щодо фінансової децентралізації обумовлене необхідністю затвердження місцевих бюджетів.

Володимир ГройсманНа думку керівника Парламенту, наступного вівторка Верховна Рада має розглянути у першому читанні пропоновані зміни до Податкового і Бюджетного кодексів, а також проект Державного бюджету на наступний рік. Після цього, сказав В.Гройсман, необхідно зробити перерву у пленарних засіданнях для опрацювання законопроектів у комітетах і подальшого їх розгляду у відповідності до парламентських процедур.

Голова Верховної Ради повідомив, що 18 грудня він ініціював зустріч Прем’єр-міністра України з лідерами фракцій коаліції щодо бюджету, і нині представники Уряду і народні депутати інтенсивно працюють, щоб уже до вівторка максимально узгодити позиції.

При цьому він заявив, що під час обговорення головного фінансового документу країни необхідно утриматись від популістських заяв і фахово обговорювати реальні кроки.

Своєю чергою, пан Посол наголосив, що дискусії щодо проекту бюджету сприяють «розвитку демократії і парламентської культури» Парламенту, зазначивши у цьому контексті, що бюджетний процес у комітетах Верховної Ради України відбувається відкрито і прозоро.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба Верховної Ради України
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)