Верховна Рада заборонила російські серіали

05.02.15 19:06 2721 0

Верховна Рада заборонила російські серіали

Верховна Рада України підтримала внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України. За проголосували 259 народних депутатів.

Документ зокрема встановлює загальні критерії для визначення аудіовізуальної продукції, що шкодить національній безпеці України – та прославляє збройні формування держави-окупанта. Законом забороняється публічне використання такої продукції та визначаються санкції щодо суб’єктів господарювання, які ігноруватимуть її.

«В Україні забороняється поширення і публічна демонстрація фільмів, виготовлених фізичними і юридичними особами Російської Федерації, а також фільмів, які пропагують (включаючи надання позитивної інформації) діяльність правоохоронних органів, Збройних сил, інших військових або силових формувань Російської Федерації або їхніх окремих представників, і фільмів, сюжет яких прямо або побічно пов'язаний із діяльністю цих органів або формувань», - сказано у документі.

Верховна Рада заборонила російські серіали

Заборона не поширюється на фільми, виготовлені до 1 січня 2014 року.

Також закон встановлює відповідальність для юридичних осіб за неправомірне розповсюдження і демонстрування аудіовізуальних творів, встановлює розмір адміністративно-господарського штрафу за кожен випадок такого розповсюдження або демонстрування.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Громадське ТВ
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)