• Моя Вінниця
  • Новини Вінниці
  • Влада
  • Вінницька обласна Громадська організація «ФРОНТ ЗМІН» висловила рішучий протест проти дій Ужгородського міського голови Сергія Ратушняка

Вінницька обласна Громадська організація «ФРОНТ ЗМІН» висловила рішучий протест проти дій Ужгородського міського голови Сергія Ратушняка

10.08.09 13:42 3352

Нагадаємо, що 6 серпня, в центрі Ужгорода міський голова Сергій Ратушняк побив дівчину-активістку Громадської ініціативи «ФРОНТ ЗМІН».

Вінницька обласна Громадська організація «ФРОНТ ЗМІН» висловила рішучий протест проти дій  Ужгородського міського голови Сергія Ратушняка

Інцидент стався поблизу хімічного факультету Ужгородського Національного університету. Двоє дівчат-активісток в інформаційному наметі «ФРОНТУ ЗМІН», поширювали серед перехожих друковану продукцію.

Сергій Ратушняк, який опинився в цей час поблизу, почав нецензурно ображати дівчат, накинувся на одну з них, вхопив за горло і щосили штовхнув на землю. Після розтрощив намет, сів у машину і поїхав геть. У постраждалої дівчини-агітатора медики зафіксували у неї численні забої і струс мозку. Дівчина подала заяву в міський відділ міліції.

Вінницький обласний осередок громадського об’єднання «ФРОНТ ЗМІН» висловлює протест і рішуче засуджує вчинок Ужгородського міського голови як громадянина та посадової особи. Ми вбачаємо в цьому вчинку ознаки злочину: перевищення службових повноважень, пошкодження майна громадської організації, хуліганство з завданням тілесних ушкоджень.

Звертаємося до всіх учасників політичного процесу з проханням звернути увагу на цю ситуацію і вжити спільних заходів для припинення посадового волюнтаризму місцевих керівників, щоб не допустити остаточного перетворення міст і областей України у феодально-криміналізовані політичні вотчини.

З повагою, голова Вінницького
обласного осередку ГО «Фронт Змін»
Сергій Кудлаєнко
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)