За Вінницькою областю закріплять фронт робіт по створенню фортифікаційних споруд вздовж лінії оборони

15.03.15 09:35 2898

За Вінницькою областю закріплять фронт робіт по створенню фортифікаційних споруд вздовж лінії оборони

Президент Петро Порошенко провів нараду з главами обласних державних адміністрацій щодо забезпечення мобілізації, демобілізації військових та спорудження фортифікаційних споруд вздовж лінії оборони.

Президент Петро Порошенко провів нараду з главами обласних державних адміністрацій

Глава держави відзначив високий рівень виконання мобілізаційних завдань у Вінницькій, Хмельницькій, Черкаській, Київській, Рівненській областях.

Петро Порошенко наголосив на важливості спорудження ефективної лінії захисту. "Уже з урахуванням нашого досвіду, найкращих зразків проектів фортифікаційних споруд, бліндажів, розташування опорних пунктів, маємо побудувати в найкоротші терміни високоефективну, глибокоешеловану оборону", – підкреслив Президент.

На його переконання, кожен регіон має долучитися до спорудження укріплень. "Кожна область має зробити свій посильний внесок у фортифікаційні роботи, якщо ми не хочемо зустрічати ворога на кордоні у своєму місті", – сказав Глава держави, додавши, що за кожною областю буде закріплена частина робіт, за терміни виконання та якість яких вона відповідатиме.

Фото

За Вінницькою областю закріплять фронт робіт по створенню фортифікаційних споруд вздовж лінії оборони За Вінницькою областю закріплять фронт робіт по створенню фортифікаційних споруд вздовж лінії оборони За Вінницькою областю закріплять фронт робіт по створенню фортифікаційних споруд вздовж лінії оборони

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба Президента України
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)