У виконавчих органах міської ради нові кадрові призначення

16.03.15 12:55 3465

У виконавчих органах міської ради нові кадрові призначення

Сьогодні на апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради в. о. міського голови Сергій Моргунов повідомив про нові кадрові рішення: на посаду в. о. заступника міського голови призначено Сергія Тимощука, департамент правової політики і якості від сьогодні очолила Олена Лісовська, а директором департаменту міського господарства призначено Григорія Пурдика. Усі вони майже десять років працюють у виконавчих органах Вінницької міської ради.

Минулого тижня посаду заступника Вінницького міського голови залишив Володимир Слишинський. Він перейшов працювати в апарат Верховної Ради України. У понеділок, 16 березня, виконуючим обов’язки заступника міського голови призначено Сергія Тимощука, який до цього очолював департамент правової політики та якості міськради. Загалом у виконавчих органах Вінницької міської ради він працює останні вісім років.

На новій посаді Сергій Тимощук буде координувати роботу департаментів правової політики та якості, адміністративних послуг та ІТ-технологій, а також відділу ведення Державного реєстру виборців м. Вінниці та відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи. Його кандидатуру, як і в. о. заступника міського голови з економічних та фінансових питань Галину Якубович, в подальшому мають затвердити депутати міської ради на черговій сесії.

Сергій ТимощукОлена ЛісовськаГригорій Пурдик

На посаду директора департаменту правової політики та якості замість Сергія Тимощука призначено Олену Лісовську, яка в органах місцевого самоврядування працює з 2007 року. До цього вона обіймала посаду заступника директора цього департаменту.

Ще одне кадрове призначення відбулось в департаменті міського господарства. Відтепер цим структурним підрозділом міської ради буде керувати Григорій Пурдик, який був заступником директора міського господарства. Після того, як екс-керівник цього департаменту Василь Броварник був призначений на посаду заступник голови Вінницької облдержадміністрації, на Григорія Пурдика було покладено виконання обов’язків директора департаменту. Тепер він офіційно очолив департамент міського господарства.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)