Вінницький «Прозорий офіс» став лауреатом всеукраїнського конкурсу «Кращий міський дозвільний офіс»

07.09.09 03:09 5168

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва підбив підсумки цьогорічних всеукраїнських конкурсів «Кращий дозвільний центр» та «Кращий адміністратор».

Вінницький «Прозорий офіс» став лауреатом всеукраїнського конкурсу «Кращий міський дозвільний офіс»

Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради став лауреатом І ступеню у номінації «Кращий міський дозвільний офіс».

Сергій Кудлаєнко та Олександра Кужель

У конкурсі взяли участь всі обласні та районні дозвільні офіси України. Учасники заповнювали певну форму заявки і надсилали її до Комітету, де члени журі та комісія визначали кращі дозвільні центри та кращих адміністраторів цих центрів. Напередодні Дня підприємця, 3 вересня, у клубі Кабінету Міністрів України переможців конкурсів нагороджувала відповідними дипломами голова Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Олександра Кужель.

«Вінниця однією з перших міст України створила дозвільний офіс у форматі, який вимагає чинне законодавство та рекомендації Комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, - розповідає начальник розвитку споживчого ринку та послуг міської ради Сергій Кудлаєнко, який представляв Вінницю на врученні нагород. - Разом з тим, ми постійно працюємо над вдосконаленням його роботи, - цю задачу перед нами ставить міський голова Володимир Гройсман, якому, власне, і належала ідея створення Центру Адміністративних послуг «Прозорий офіс» та реалізація цього проекту».
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)