Сергій Тігіпко: В Україні не працює ані влада, ані опозиція

11.09.09 14:09 2511

«В Україні дискредитували себе не тільки сили, що перебувають при владі, але й опозиція», – заявив політик Сергій Тігіпко, коментуючи зрив роботи Парламенту.

Сергій Тігіпко: В Україні не працює ані влада, ані опозиція

Політик зазначив, що опозиція уникає відповідальності за проблеми в країні. «Однак новітня історія показує, що опозиційні сили у нас ніколи не були налаштовані конструктивно, тому й влада у нас відповідна», – зазначив він. Сергій Тігіпко назвав «безвідповідальною» позицію депутатів від Партії регіонів, котрі добиваються ухвалення популістських законів, про які наперед відомо, що їх ніхто не виконуватиме, та при цьому паралізують роботу Парламенту на всіх рівнях – від зали до погоджувальної ради.

На думку політика, «регіонали» свідомо ігнорують той факт, що при недієздатній Раді країна залишиться без бюджету на наступний рік, а всі основні питання в державі будуть регламентуватися винятково указами Президента та розпорядженнями Кабінету Міністрів.
«На парламентських виборах люди голосували за заміни та покращення життя, а цього можна домогтися тільки спільними зусиллями», – зазначив політик.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба Сергія Тігіпка
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)