У вінницькій мерії – „антикорупційні” турнікети

18.09.09 08:14 2970 9

З 16 вересня на другий поверх мерії і вище вільним входом користуються лише співробітники мерії та депутати міськради. Встановлені на першому поверсі будівлі турнікети тепер працюють, як в метро – відкриваються на картку.

У вінницькій мерії – „антикорупційні” турнікети

Як пояснив заступник міського голови Володимир Слишинський, – це один з заходів в  системі „Антикорупція та інформаційна безпека”.

- Є принципова позиція нашого міського голови – усі фахівці, які працюють з людьми, повинні знаходитися на першому поверсі, - каже  Володимир Слишинський. – Є чіткий алгоритм процедур, які дають можливість отримати дозвіл за яким звертаються люди. Це зводить до мінімуму можливість тому чи іншому чиновнику приймати рішення на свій розсуд. Якщо є всі необхідні документи, чиновник має надати дозвіл.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 9. Gapochka
  Gapochka
  07-10-09, 13:52 | IP:195.34.206...
  якщо чиновник тепер має спуститись за хабарем сам, то їм таки ускладнили життя)))
 • 8. Степан
  Степан
  04-10-09, 05:55 | IP:89.21.79...
  Мерия создана -для чиновников,которых надо оберегать от народа турникетами,а не для горожан-налогоплательщиков.Логика,конечно железная,но при коммунистическом режиме,а нам надо еще лет 10-ть такого бардака,так как остались еще не прихватизированные предприятия и земля.Опомнитесь люди,ведь прийдет всетаки к власти матрос Железняк,постреляет "багатых людей"и разобъет Ваши турникеты.
 • 7. Иван
  Иван
  27-09-09, 02:03 | IP:89.21.79...
  Турникеты поставлены видимо для того,что бы население города(избиратели) не видели чем занимаються 900 человек чиновников в городском совете.Надо посоветовать нашему очень умному меру,еще городской совет оградить 3-х метровым заборам с охраной и собаками,дабы люди немогли даже близко подойти к этому заведению.Ведь там деребанится земля и бюджетные денежные потоки-это спецобъект стратегического назначения.
 • 6. Потап
  Потап
  27-09-09, 01:56 | IP:89.21.79...
  Это замечательное нововедение,которое отделяет власть от народа.Теперь чиновники могут спокойно брать взятки,так как фискалов к ним не пустят.Теперь чиновники в рабочее время могут ходить на голове,никто из населения этого не увидет.Видимо наш мер начал полностью деградировать,раз пошел на такие нововедения,хотя по возросту ему еще вроде рано.Видимо Винницкая мерия существует не на налоги тех людей,которые стоят перед турникетами и ждут когда их соизволит принять тот или инной чиновник.Надо внимательно смотреть, кого мы выбираем в меры и депутаты городского совета!
 • 5. zkk
  zkk
  24-09-09, 15:23 | IP:194.6.197...
  По інших, д.Федор... По інших... Це видать у Вас інших проблем не має...
  І, до речі, вчора я пройшов і ніхто й не пробував мене зупинить...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)