Незабаром вінничани зможуть отримати консультацію працівника ЖЕКу через Інтернет

26.11.15 15:08 2380

Незабаром вінничани зможуть отримати консультацію працівника ЖЕКу через Інтернет

До кінця року всі ЖЕКи міста мають розробити стратегії свого розвитку та чіткий план дій на найближчу перспективу, налагодити он-лайн листування із мешканцями у відповідному розділі на офіційному сайті Вінницької міської ради. Про ці та інші питання йшлося сьогодні на черговій нараді у мерії.

Сьогодні, 26 листопада, відбулась чергова нарада з керівниками підприємств, які надають вінничанам житлово-комунальні послуги. Провели її заступники міського голови Ігор Корольчук та Галина Якубович. Під час зустрічі обговорили ряд питань, які стосувались виконання тих доручень, що керівники підприємств отримали під час попередніх нарад від міського голови Сергія Моргунова.

Так зокрема директор департаменту житлового господарства Олег Лаврік розповів, що незабаром на офіційному сайті Вінницької міської ради, перейшовши через розділи «Громадянам» – «Галузі міста» на сторінку «Житлове господарство» вінничани зможуть написати звернення до ЖЕКу та отримати он-лайн відповідь.

Сьогодні на цій сторінці вже розміщено всю інформацію, що стосується роботи житлово-експлуатаційних підприємств. Це контактні дані, перелік будинків, що закріплені за відповідними ЖЕКами, тарифи на послуги з утримання житла, перелік послуг та періодичність їх надання. Незабаром на сайті з’явиться інформація про вартість додаткових платних послуг, які вінничани можуть замовити в ЖЕКах та, власне, он-лайн зв’язок з вінничанами.

Також на нараді розглядались проекти стратегій розвитку ЖЕКів. Про своє бачення майбутньої роботи підприємств доповіли керівники ЖЕКів №15 та №7. Вони представили аналіз діяльності цих підприємств, визначили пріоритети та завдання своєї роботи. Заступник міського голови Галина Якубович, яка свого часу працювали у робочій групі по розробці Стратегії розвитку міста «Вінниця-2020», звернула увагу на помилки, які підприємства роблять під час формування своїх завдань, та рекомендувала передусім визначати чіткі пріоритети. «Зрозуміло, що це лише перші кроки, які підприємства роблять в написанні стратегій розвитку своїх підприємств, і ми ще не раз будемо їх обговорювати. Але потрібно розуміти, що цей документ має містити дуже чіткі цілі і заходи, щоб допомогти адміністраціям зрозуміти, куди і як має рухатись підприємство», - сказала Галина Якубович.

В свою чергу заступник міського голови Ігор Корольчук звернув увагу керівників ЖЕКів, що вони мають думати не лише про цілі і заходи, а й розуміти, що конкретно, які кроки, мають робити підприємства для досягнення поставлених завдань.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)