Разом з новим роком вступили в дію і нові закони, які подекуди кардинально змінюють «правила гри» і будуть сприяти подальшому розвитку України, написав Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

Хочу зупинитись на деяких важливих новаціях, які, завдяки парламенту, почали діяти з 1 січня 2016 року:

 1. Вступила в силу угода про вільну торгівлю з ЄС.
   
 2. Скасовано додатковий імпортний збір.
   
 3. Знижено ставку єдиного соціального внеску з роботодавців до 22% та скасовано ЄСВ, що сплачується працівниками.
   
 4. Партії відтепер фінансуватимуться з державного бюджету, це зробить їх більш незалежними від олігархів. Також вони зобов’язані будуть надавати звіти про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.
   
 5. Встановлено нульову ставку ввізного мита на електромобілі.
   
 6. Встановлено щомісячні доплати інвалідам з дитинства підгрупи А 1 групи.
   
 7. Сільгоспвиробники, віднесені до четвертої групи платників єдиного податку звільнені від відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.
   
 8. Перерахунок пенсій пенсіонерам-військовослужбовцям тепер проводиться з дати виникнення у пенсіонера права на нього, а не з моменту подачі всіх необхідних документів.
   
 9. Відтепер здійснювати реєстрацію нерухомості та бізнесу будуть органи місцевого самоврядування. Тепер – не треба їхати в Київ, щоб вирішувати ці питання.
   
 10. З метою запуску нової моделі ринку природного газу до Податкового кодексу внесено положення, якими змінено умови розрахунку ціни продажу газу та уточнено порядок оподаткування ПДВ операцій з транспортування та розподілу природного газу. 

 

 

Разом з новим роком вступили в дію і нові закони, які подекуди кардинально змінюють «правила гри» і будуть сприяти подал...

Опубліковано Volodymyr Groysman 4 січня 2016 р.

 Переглядів: 3234
Поширень: 0