Сергій Кудлаєнко вручив подарунки маленьким школярам

28.02.16 11:05 2176

Сергій Кудлаєнко вручив подарунки маленьким школярам

24 лютого до ЗОШ №21 завітав народний депутат Сергій Кудлаєнко. Справа в тому, що під час особистого прийому до нього звернулась група батьків першокласників з проханням допомогти облаштувати  навчальну кімнату   і отримала підтримку.

«Ми щиро вдячні Сергію Кудлаєнку  за  шкільну  навчальну дошку, яка з  його допомогою тепер є у наших дітей, а також за Wi-Fi встановлений у школі», - розповіла представниця батьківського комітету  пані Марина.

Народний депутат вручив подарунок діткам  і побажав отримувати найвищі оцінки, а також  заглянув  до унікального  шкільного музею старовинного облаштування  рицарів.

Сергій Кудлаєнко вручив подарунки маленьким школярам

В лютому, у Вінниці, за підтримки Сергія Кудлаєнка проводиться  розважально-пізнавальна акція для маленьких школярів. Акція ще триває і охоплює учнів молодших класів усіх шкіл міста. Для них проводиться весела вікторина,  під час якої дітям  вручаються подарунки.

Сергій Кудлаєнко вручив подарунки маленьким школярам

«Програма  навчання  у школах насичена, тому  створити дітям свято посеред  буденних занять, на мій погляд, корисно. Наша спільна мета – це радість в очах малечі та майбутнє здорове покоління. Я висловлюю вдячність за сприяння  у проведенні акції Департаменту освіти міської ради та всім педагогічним працівникам, які у скрутні  часи, незважаючи на низький рівень фінансування освітніх закладів, опікуються нашими дітьми», - зазначив Сергій Кудлаєнко.

Фото

Сергій Кудлаєнко вручив подарунки маленьким школярам        Сергій Кудлаєнко вручив подарунки маленьким школярам        Сергій Кудлаєнко вручив подарунки маленьким школярам

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)