"Назад до школи" сьогодні "повернувся" Вінницький міський голова, аби провести для старшокласників урок

11.05.16 17:30 2605

"Назад до школи" сьогодні "повернувся" Вінницький міський голова, аби провести для старшокласників урок

Мер Вінниці Сергій Моргунов зустрівся із старшокласниками 23-ї гімназії в рамках проекту "Назад до школи". Про це очільник Вінниці написав на своїй сторінці у мережі  Facebook

"Сьогодні згадав свій досвід викладацької роботи – відбулась зустріч із старшокласниками 23-ї гімназії в рамках вже традиційного проекту «Назад до школи».

П’ять років тому на сторінку спілкування з мером на одному з місцевих сайтів прийшло звернення, де батьки школярів запропонували започаткувати зустрічі представників органів місцевого самоврядування із учнями шкіл, як це робиться у європейських країнах. Коли діти можуть безпосередньо від управлінців та депутатів місцевих рад дізнаватись про структуру органів місцевої влади, про різні проекти та ініціативи, взагалі – про все, що цікавить молоде покоління. Володимир Гройсман цю ідею підтримав, і з того часу щороку навесні керівники структурних підрозділів та депутати міської ради відвідують школи та зустрічаються із учнями.

В цьому році проект «Назад до школи» розпочався вчора і триватиме до кінця наступного тижня. Мушу зізнатись – трохи підзабув викладацьку діяльність у технікумі, все-таки минуло майже двадцять років. Тому у час уроку дещо не вклався) Розповідав десятикласникам про структуру органів міської влади, Стратегію розвитку «Вінниця-2020» і основні проекти 2015-го та плани на цей рік. Самому було цікаво спостерігати за дітьми – коли бачиш десятки розумних і допитливих очей і відчуваєш, що їм цікаво, це дуже приємно. А ще приємніше розуміти, що в нас росте по-справжньому достойне покоління молодих людей.

Вінницький міський голова "повернувся назад до школи" та провів для старшокласників урок

Ще трохи і для багатьох пролунають останні дзвоники – щиро бажаю усім випускникам, щоб вони успішно здали ЗНО і вступили до тих вишів, які обрали для подальшого навчання" - зазначив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Фото

"Назад до школи" сьогодні "повернувся" Вінницький міський голова, аби провести для старшокласників урок "Назад до школи" сьогодні "повернувся" Вінницький міський голова, аби провести для старшокласників урок

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Facebook
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)