Вибори на Вінниччині пройшли стабільно і вже підведені перші результати

20.01.10 12:50 2860

Юлія Тимошенко – перша по всіх округах. Віктор Янукович – другий крім двох в обласному центрі, Сергій Тігіпко – другий у м.Вінниці, третій в чотирьох округах і четвертий – в двох. Арсеній Яценюк – дві треті позиції та інші четверті.

Вибори на Вінниччині пройшли стабільно і вже підведені перші результати

За попередніми результатами голосування на виборах Президента України 46,9 % жителів області віддали свої голоси кандидату у Президенти Юлії Тимошенко, 15,01% проголосували за лідера опозиції Віктора Януковича, 11,2% виборців підтримали Сергія Тігіпка. Лідером виборчих перегонів у Вінницькій області, за данними ЦВК, є Юлія Тимошенко, за яку проголосували 47% виборців, тобто 407 тисяч осіб. За результатами опрацювання 97% бюлетенів з 8 виборчих округів регіону наступними йдуть Арсеній Яценюк (9,42%), Петро Симоненко (3,14), Віктор Ющенко (2,85) і Володимир Литвин (2,61).

По місту Вінниці завершено підрахунок голосів по територіальному виборчому округу №11 та територіальному виборчому округу №12. Дані з ТВО №11 (Ленінський та Староміський райони) свідчать що наразі оброблено 100 відсотків протоколів, свій вибір зробили 131 631 осіб, причому майже 3% виборців не підтримали жодного кандидата. На 12-му ТВО (Замостянський та Вінницький райони) проголосувало 104 203 особи, з яких 3 % не підтримали жодного кандидата у Президенти України.

В цілому на виборчі дільниці Вінниці у неділю, 17 грудня, прийшло близько 68% виборців. Проте насамперед через неточності у списку виборців та неділю, кожен третій мешканець обласного центру проігнорував вибори. Як стверджують спостерігачі люди втомилися щоразу відновлювати себе у списках виборців та й просто втомилися від політики.

Справді, аналіз явки виборців під час парламентських кампаній 2006 та 2007 років та цьогорічних президентських перегонів показує, що мешканці області та обласного центру у більшості не пропускають нагоду реалізувати своє конституційне право.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)