На початку вересня у Вінниці відбудеться ІV міжнародний економічний форум

22.07.16 17:11 1342 0

На початку вересня у Вінниці відбудеться ІV міжнародний економічний форум

У Вінниці обговорили питання організації та проведення ІV Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина - бізнес в центрі України»

Сьогодні, 22 липня, в приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулась нарада щодо організації та проведення в області міжнародного економічного форуму. Участь в засіданні взяли представники профільних департаментів, промислових підприємств та бізнесу області.

«Форум проводиться на передодні Дня міста, для того, щоб потенційні інвестори, що перебуватимуть тут, мали змогу побачити, на скільки змінилась Вінниччина, адже сьогодні це абсолютно сучасне європейське місто», - зазначив Андрій Гижко.

На Вінниччині обговорили питання організації та проведення ІV Міжнародного інвестиційного форуму « Вінниччина - бізнес в центрі України»

Під час наради присутні обговорили організаційні питання, зокрема, програму проведення форуму та визначили модераторів задля комфортного перебування на Вінниччині іноземних делегацій, транспортне забезпечення та маршрути в межах міста.

Форум проходитиме у панельних дискусіях, поділений на платформи ділового спілкування. «Ми маємо презентувати іноземним делегаціям інвестиційний потенціал Вінниччини. Продемонструвати потенціал промислового сектору краю, а саме - в галузі енегроефективності та альтернативних видів палива, розвитку аграрної та туристичної галузей», - наголосив Андрій Гижко.

Як зазначив дирекор Депарамтенту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко, форум відбудеться 2 вересня в приміщенні Арт-галереї Інтер Шик. «На сьогодні вже визначено ряд промислових підприємств, які представлятимуть область, список запрошених іноземних делегацій та представників закордонного бізнесу».

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)