Депутати Вінницької міської ради вирішили оприлюднювати свої декларації про доходи

26.08.16 13:44 1800

Депутати Вінницької міської ради вирішили оприлюднювати свої декларації про доходи

Відповідне рішення прийняла Вінницька міська рада на своєму черговому засіданні 26 серпня. Депутати внесли зміни до Регламенту міської ради, якими себе зобов’язали «щорічно до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в секретаріат міської ради для подальшого її оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради».

Варто нагадати, що депутати місцевих рад працюють на громадських засадах – вони не є ні держслужбовцями, ні посадовими особами місцевого самоврядування. І, відповідно, Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції» в частині обов’язкового оприлюднення декларацій про доходи на них не поширюється. Тому прийняття такого рішення є доброю волею депутатів. За це проголосували 40 депутатів з 42 присутніх на сесії.

«Я вважаю так, якщо ми є відповідальними депутатами і обрані людьми, ми повинні прозоро, чесно і відверто оприлюднювати свої декларації про доходи. Для депутатів міської ради законом сьогодні це не передбачено, але для міського голови, секретаря міської ради, членів виконкому та заступників міського голови оприлюднення декларації – обов’язкове. Тому депутати запропонували внести зміни до Регламенту, які передбачають саме добровільне оприлюднення своїх декларації депутатами міської ради», - сказав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)