Губернатори проти тиску центру

14.05.08 09:00 2419 3

В приміщенні УНІАНУ пройшла об’єднана прес-конференція голів Київської, Дніпропетровської, Хмельницької та Вінницької ОДА.

Губернатори проти тиску центру

На ній губернатори визначили основною проблемою регіонів – відсутність чіткої стратегії розвиту держави, а в зв’язку з цим виникають ситуації за словами Олександра Домбровського: «Коли все добре – це завдяки центру, коли все погано – винні регіони. Сьогодні в Україні немає ефективної регіональної політики, спрямованої на розв’язання проблем регіонів».

Домбровський запропонував «центру» керуватися принципом команди вінницької облдержадміністрації – «Мінімум політики – максимум економіки». Адже сьогодні області потерпають від невизначеності у взаєминах із центральними органами влади та ігнорування їхньої думки при прийнятті важливих рішень. Оскільки назріла нова криза влади, в кулуарах ВР та КМУ знову заговорили про чергові вибори до Верховної Ради, приблизний термін яких припаде на осінь.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Степан
  Степан
  01-12-08, 06:17 | IP:89.21.79...
  Він себе тільки піаре,а його аптечний бізнес процвітає.І ціни на продовольство в області космічні,при такому гарному вражою зернових.І рівень життя людей тільки погіршаеться.Треба дивитись об*єктивно що ні Домбровський,ні Заболотний-ні області і не Вінничанам не потрібні.Бо треба дивитись по іх ділах,а не по зовсім беспредметним балачкам.
 • 2. Олександр Антонович
  Олександр Антонович
  19-06-08, 08:28 | IP:92.112.53...
  Домбровський доволі молода і не заангажована людина. Принаймі має досввід на керівних посадах,тому НЕ слід його міняти на інших, користі з того буде мало. Людина працює нормально,він місцевий, його сімя теж тут, це набагато краще чим пришлють з центру якогось варнака.
 • 1. Андерсен
  Андерсен
  14-05-08, 20:51 | IP:77.222.151...
  Розхитується крісло під губернатором, тому стане більше піаритись і виправдовуватись. А цим порушить згаданий вище принцип.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)