Вінницькі депутати вважають, що губернатором має залишитись Домбровський

03.03.10 07:58 3568

Вінницька обласна Рада на черговій сесії доручила своєму голові Григорію Заболотному офіційно звернутися до Президента України з проханням продовжити повноваження діючому голові Вінницької облдержадміністрації Олександру Домбровському.

Вінницькі депутати вважають, що губернатором має залишитись Домбровський

«Доручити голові обласної ради звернутись до Віктора Януковича від імені сесії про продовження строку виконання обов’язків голови облдержадміністрації Олександром Домбровським», - зазначається в офіційному рішенні депутатів.

Таку позицію депутатський корпус області висловив, заслухавши звіт Олександра Домбровського про виконання облдержадміністрацією делегованих повноважень протягом 2005-2009 років.

На думку депутатів, команда Домбровського досягла певних успіхів в економічному і соціальному розвитку області. Другим аргументом є, те що у Вінницькій області досягнуто політичної стабільності і безпрецедентної консолідації всіх гілок влади.

«Для мене це висока оцінка роботи не тільки моєї, а й команди, яка протягом п’яти років працює на Вінниччині», - прокоментував рішення облради Олександр Домбровський.

За це рішення проголосували «за» 64 депутати з 74 присутніх.

Олександр Домбровський – один з небагатьох губернаторів в Україні, який очолював область протягом всієї каденції Президента Віктора Ющенка.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)