Ким стануть Домбровський і Заболотний, вирішать завтра … вибори ректора

18.03.10 12:00 3871 8

Перший раунд – завтра в аграрному

Ким стануть Домбровський і Заболотний, вирішать завтра … вибори ректора

Хоча чинний голова Вінницької облдержадміністрації Олександр Домбровський і заявив 16 березня на прес-конференції, що вважає неможливим варіант зміни губернаторського крісла на кабінет голови облради, цей варіант до останнього розглядався як найреальніший.

А саме: голова облради Григорій Заболотний очолює Вінницький аграрний університет, а Олександр Домбровський замість нього очолює обласну раду.

Завадити сценарію «смена караула» могли лише два фактории: лояльність депутатів облради та виконуючий обов»язки ректора аграрного Григорій Калетнік. Останній – добрий гравець у «політичні шахи». І так «сталось», що вибори ректора пройдуть ще до дня «N» - в п”ятницю, 19 березня. Навколо прізвищ кандидатів, які заявились, утримується таємничий флер. Зрозуміло чому.

Але й з обласною радою, склад якої губернатор завбачливо назвав «абсолютно консолідованим і патріотичним», теж не так просто все виявилось.

Після останньої сесії обласної ради, яка 64-ма голосами підтримала лист-клопотання до президента Януковича в підтримку чинного губернатора, полетіла шапка вже бувшого, звісно, голови фракції «регіоналів» Скіця. Традиційно активізувались і рухи всередині найчисельнішої фракції Блоку Юлії Тимошенко, яка має 34 контрольні мандати. Тобто обрання нового «правильного» голови при новому «неправильному» губернаторі ускладнюється. Хіба що Юлія Володимирівна сама примчиться до Вінниці показати своїм партійцям «мандатну мать», як це вже було з депутатами міської ради.

Отже, хто кого? Перший раунд – завтра в аграрному.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 8. +++
  +++
  29-03-10, 07:57 | IP:95.132.134...
  Просто потрібно мати гідність... Якщо людина не підтримувала діючого Презедента і по своїй поліітичній приналежності знаходиться в опозиції, то про яку співпрацю можна говорити... Це стосуэться і голів РДА. А то сьогодны всі розвернули каштети, бо кушать хочется...
 • 7. Вітя
  Вітя
  19-03-10, 17:57 | IP:77.121.107...
  Ректором аграрного обрали Калетніка. 90% проголосувало за нього
 • 6. Вадим
  Вадим
  19-03-10, 16:43 | IP:91.213.119...
  Домброський повинен був на другий день після виборів подати у відставку))) Знаю, що з приходом Григорія Калентіка до аграрного відбулося багато позитивних змін, тому майже всі викладачі будуть підтримувати Г.М. Калетніка. І Я Теж!!!
 • 5. Олександр
  Олександр
  19-03-10, 12:54 | IP:178.92.70...
  Ким стануть Домбровський та Заболотний??? Не турбуйтесь. Да станка не підуть, бо заводи та фабрики всі розвалили. С/господарство теж лежить... З протянутою рукою не підуть, бо є зв язки та гроші. Так що все буде для них добре. Турбуйтесь краще, шановні вінничани, про себе, свою сім ю та близьких.
 • 4. Олександр
  Олександр
  19-03-10, 12:45 | IP:178.92.70...
  Зміни настали. Призначено нового губернатора! І ми, надіюсь, на деякий час забудемо про Заболотних, Домбровських....

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)