За відсутність таблички «Палити заборонено» адміністрації закладів громадського харчування платитимуть штраф

14.04.10 17:30 6559 3

13 квітня у мерії відбулась розширена нарада за участю працівників внутрішніх справ і керівників закладів громадського харчування та інтерактивних клубів.

За відсутність таблички «Палити заборонено» адміністрації закладів громадського харчування платитимуть штраф

Провів зустріч начальник управління розвитку споживчого ринку та послуг міської ради Сергій Кудлаєнко. На обговорення виносилось два питання. Перше стосувалось виконання рішення виконкому про перебування неповнолітніх дітей без супроводу дорослих у розважальних закладах після 22:00. У другому питанні мова йшла про зміни до законодавства щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв підліткам до 18 років.

Рішення виконкому про заборону перебування підлітків у розважальних закладах після 22:00 без супроводу дорослих було прийнято 14 січня 2010 року. Вже наступного місяця розпочалась масштабна роз'яснювальна робота серед учнів, їх батьків та адміністрацій розважальних клубів. Наприкінці лютого працівники міліції та відділу у справах дітей міської ради здійснювали рейди по закладах громадського харчування та інтерактивних клубах. З'ясувалось, що не всі адміністрації розважальних закладів виконують вимоги виконкому, тому було складено ряд протоколів про адміністративні правопорушення. Попри це, вже навесні стали помітними результати цієї роботи. Правоохоронці впевнено говорять про зменшення кількості правопорушень за участю підлітків та злочинів, які скоювались проти самих неповнолітніх. Тому у такому напрямку робота триватиме й надалі.

Керівники закладів громадського харчування та інтерактивних клубів розпочали тримати під пильним контролем й організацію святкових заходів у своїх приміщеннях за участю підлітків. Тепер вони вимагають обов'язкової присутності дорослих на банкетах, де знаходяться діти.

Наступне питання, яке обговорили учасники наради, стосувалось змін до законодавства щодо обмеження продажу тютюнових та слабоалкогольних виробів неповнолітнім особам. Начальник відділу громадського харчування управління розвитку споживчого ринку та послуг міської ради Людмила Перова поінформувала присутніх про штрафні санкції, які передбачені у випадку порушення законодавства. Так, наприклад, через відсутність у залі таблички «Палити заборонено» дирекція закладу заплатить мінімум 3400 грн.

Штрафи передбачені й у тих випадках, коли тютюнові та слабоалкогольні напої реалізуються підліткам. Продавці мають право вимагати у покупців паспорт для того, аби переконатись у тому, що вік дитини не менший 18 років.

Що стосується паління у закладах громадського харчування, то вимоги, які ставить законодавець, досить прості. Якщо існує лише один зал, то у ньому, в будь-якому випадку, палити заборонено. Якщо їх є кілька, то один із них власник має право облаштувати згідно усіх вимог саме для курців.

Уважніше адміністрації розважальних закладів мають ставитись і до застосування під час святкування на їхній території феєрверків. Начальник міського управління ГУМВС України у Вінницькій області Юрій Куций повідомив присутнім, що використання піротехнічних засобів після 22:00 у місті заборонено. Він звернувся до керівників закладів з проханням жорстко контролювати це питання, аби не було скарг з боку мешканців сусідніх житлових будинків.

Окрім цього начальник управління розвитку споживчого ринку та послуг міської ради Сергій Кудлаєнко підняв питання перед власниками «шатрових» кафе щодо реконструкції цих закладів, особливо тих, які мають логотипи та назви спиртних напоїв. «Наша Вінниця поступово набуває вигляду європейського міста, тому хотілося б, щоб власники таких «шатрових» кафе подумали про реконструкцію своїх закладів, які б не псували зовнішній вигляд міста, а найголовніше - були безпечними для відвідувачів та не заважали мешканцям прилеглих будинків», - говорить Сергій Кудлаєнко.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. А
  А
  09-11-10, 21:28 | IP:93.126.96...
  Проверки покатились по Киеву, за 10 дней были из Департаменту акцизного збору, защита потребителей и районная ДПИ, штрафы рисуют сумасшедшие и нагло совершенно без причин. В налоговых действует механизм взымания взяток в виде безнала с явными признаками учета и внутреннего распределения. в апреле "попросили"1200,00грн по безналу якобы за канцтовары своей фирме, теперь когда есть оспариваемый штраф совершенно в другом отделе ДПИ взятку можно дать безналов за концтовары, опять же той же фирме. Поражает слаженность в работе!!!!!!!!!! Обратите внимание на чудные изменения 5 апреля 2010г лист НБУ(разяснения) о приходовании денежных стредств и отображении в КОРО и кассовой книге
 • 2. Савушка
  Савушка
  13-10-10, 13:06 | IP:93.74.39...
  ДАААААА!!! Очень интерено побеседовать....кто такое придумывает ,,,,-в магазинах и так никто не курит ,,,Где вы видели . чтобы курили в СУПЕРМАРКЕТЕ ???7 АПТЕКЕ ???? и почему штраф 3400...ЭТО МАЛОВОТО ....надо бы тыс10 сразу БАЦ и по карману предпринимателя ,,,, ПРОСТО УЖАС !!!! Не ужели вы думаете, что никто не анализирует ВАШИ принятые деяния ,,,,,Предлагаю ВНЕСТИ ШТРАФ ,,.-ХОДИТЬ ТОЛЬКО ПО ПРЯМОЙ. ШАГ в сторону по диагонали или каким-то углом ___ШТРАФ....Мы все вытерпим ,,, Может хватит извеваться
 • 1. motorrola
  motorrola
  15-04-10, 09:38 | IP:95.134.19...
  І чому у нас все через ж... робиться. Ці любі керівники ж їздять за кордон і бачать як все зроблено там - в більшості 1 зал, і в зоні для курців стоять нормальні витяжки, і все ОК - ніхто не утиснений в правах.
  І по друге - якщо у ресторані наприклад буде висіти табличка "Територія свіжого повітря" - теж штрафувати будуть, хіба ж обов'язково потрібно вішати "не палити" з намальованою сигаретою

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)