Губернатор взяв особисте шефство над Вінницького обласним госпіталем для інвалідів Вітчизняної війни

28.04.10 11:20 2478 1

Володимир Демішкан ознайомився з роботою Вінницького обласного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни та обласної дитячої лікарні.

Губернатор взяв особисте шефство над Вінницького обласним госпіталем для інвалідів Вітчизняної війни

Губернатор подякував колективам закладів за професіоналізм та запевнив, що обласна адміністрація максимально сприятиме зміцненню їх матеріальної бази.

Оглянувши госпіталь для інвалідів та «оцінивши фронт роботи», голова облдержадміністрації окреслив пріоритетні завдання для влади з покращення бази установи. Володимир Демішкан відзначив: технічна модернізація, ремонт приміщень та під’їзду до закладу потребують значних капітальних вкладень. Сьогодні розглядається можливість виділення з обласного бюджету коштів на підтримку госпіталю, які потрібні на закупівлю спеціального обладнання. Губернатор додав, що бере особисте шефство над цією установою.

Також, на думку Володимира Демішкана, без уваги не повинні залишитися і проблеми обласної дитячої лікарні. Закладу вкрай бракує реанімобілів. Сьогодні на виклики виїжджають два автомобілі, а потрібно ще як мінімум стільки ж. Така машина з відповідним обладнанням коштує близько півмільйона гривень. Володимир Демішкан вважає, що для вирішення питання необхідно об’єднати зусилля обласного та міського бюджетів і спонсорських коштів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Олександр
    Олександр
    28-04-10, 12:23 | IP:95.134.15...
    Наш госпіталь для інвалідів ВВВ, дякуючи Бабійчуку, є один з найкращих в Україні, але від підтримки відмовлятись ніколи не потрібно, дійсно дорога від Скалецького до госпіталю - погана.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)