Влада дозволить підняття тарифу на проїзд у маршрутках тільки після підписання додаткової угоди

23.06.10 12:21 4369 12

Підняття тарифу на проїзд у маршрутках - тільки за умови підвищення якості надання послуг

Влада дозволить підняття тарифу на проїзд у маршрутках тільки після підписання додаткової угоди

Вже більше місяця маршрутні перевізники Вінниці перед міською владою піднімають питання щодо підняття тарифу на перевезення. Ще у травні вони подали економічно обґрунтовані розрахунки, які підтверджують необхідність збільшення вартості проїзду для того, аби така служба взагалі функціонувала у місті. Це пов'язано із суттєвим за останні роки ростом цін на пальне та запчастини та іншими негативними наслідками фінансово-економічної кризи.

Міська влада готова піти перевізникам назустріч, але у свою чергу вимагає від них підвищення якості надання транспортних послуг та виведення їх на значно вищий рівень. Адже скарг на неналежне ставлення водіїв до пасажирів, технічний стан маршрутних таксі та дотримання ними правил дорожнього руху на адресу міської ради надходить чимало.

Тому рішенням виконкому затверджено додаткову угоду для перевізників з новими вимогами по якості обслуговування пасажирів. Тільки після того, як ця угода буде підписана з обох сторін, перевізники зможуть впроваджувати нові тарифи на перевезення. Таке рішення прийняв 22 червня виконком міської ради на своєму черговому засіданні. За ним гранична вартість проїзду становитиме дві гривні. На трьох маршрутах (8а, 2а та 9) вартість проїзду складатиме півтори гривні. У тих мікроавтобусах, які курсують по маршрутах, що дублюють напрямки руху трамваїв, тролейбусів та автобусів, проїзд коштуватиме 2 гривні. Якщо ж маршрут мікроавтобусу виходить за межі маршрутів громадського електротранспорту - послуги перевізників дорівнюватимуть 1,75 грн. Тарифи на послуги маршрутних таксі, розмір яких коливається від 1,75 грн. до 2 грн., - діють вже у переважній більшості обласних центрів України.

«Умовами додаткової угоди також в обов'язковому порядку передбачена 50% вартість проїзду для учнів 1-6 класів протягом навчального року, - розповідає начальник управління енергетики, транспорту та зв'язку міської ради Юрій Іорданов. - Окрім цього, додаткова угода зобов'язує перевізників утримувати на маршрутах ту кількість мікроавтобусів, яку вимагає розклад їхнього руху, та утримувати у належному санітарному стані кінцеві зупинки маршрутних таксі».

Що ж стосується нових вимог по якості обслуговування, то згідно угоди водіям суворо забороняється палити у салоні авто, під час руху розмовляти по мобільному телефону, прослуховувати радіопередачі, які можуть ображати морально-етичні норми окремих категорій пасажирів. Визначені також вимоги до зовнішнього вигляду водіїв, які стосуються майок, футболок без рукавів та шортів. Категорично не допускається у спілкуванні з пасажирами використовувати ненормативну лексику та жести. За виконанням умов угоди буде слідкувати постійно діюча комісія та контролери. Відповідно реагуватимуть і на скарги вінничан, які надходитимуть до виконавчих органів міської ради.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 12. винничанин
  винничанин
  06-07-10, 13:24 | IP:192.118.64...
  Дима, похоже, только видел новые троллейбусы и автобусы ЛАЗ и не ездил в них в жару +25 (не говоря уже +30 или больше)... Не тишиной езди должен славится общественный транспорт, а комфортом!!! А там ни вентиляции нормальной нет (отсутствие люков, маленькие слегка приоткрывающиеся окна), ни сидей (типа тканью оббиты, а на самом деле твердые)
 • 11. смит
  смит
  26-06-10, 09:04 | IP:109.108.238...
  Усе

  сядете как китайцы на велосипеды --дешево сердито и екологически чистый транспорт привсем этом локоть товарища неощющаеш на своем плече.....
 • 10. Дима
  Дима
  25-06-10, 11:19 | IP:77.121.107...
  У нас прекрасные новые троллейбусы ЛАЗ, бесшумные и удобные, такие же и автобусы новые. Вот такого бы транспорта добавить нам больше, с чётким графиком движения, а маршрутки убрать в те районы, где нет коммунального транспорта
 • 9. Євгеній В.
  Євгеній В.
  24-06-10, 20:57 | IP:77.222.138...
  Пропоную відвідувачам створити пункти для угоди між маршрутним таксі та владою. Тому що я і водій і пассажир маршруток. і так і так вони "задовбують".
  В договір між маршрутними таксі і владою потрібно внести такі пункти:
  1. Влада повинна створити зупинки для маршрутних таксі зі знаками "зупинка маршрута №...". на вузьких вулицях типу Поріка потрібно зробити "кармани" для зупинки маршруток. створити комісію для опрацювання звернень громадян та дозволити відділу транпорту міста штрафувати маршрутки за відступ від домовленостей.
  2. Маршрутні таксі повинні розробити графік руху транспорту. Створити посаду диспетчера який буде слідкувти за рухом маршруток. Водії мають бути охайні, ввічливі (вони ж працюють у сфері обслуговування!)...
 • 8. Саша
  Саша
  23-06-10, 17:12 | IP:77.121.107...
  Наверное Лена просто ездит маршруткой, которой я сегодня ехал в обед. Чистая, сиденья удобные, шансон не играет (правда совсем ничего не играло :)), водитель аккуратный, едет по правилам, стоячих не брал. А вот Вите попадаются маршрутки, как я сегодня ехал с обеда. АВ0672ВА перевозчик Шамрай, так сиденья расположены так, что ноги не влазят, с переднего люка просто ручьями течёт вода, заливая сиденья и пассажиров, водитель из-за того что парень не смог с первого раза закрыть дверь (легко закрыл), толкнул его в сторону со словами "пошёл на..й", от чего просто весь салон был в шоке. И вообще было ощущение что водитель не людей в автобусе везёт, а едет на субару импреза, заходя с такой скоростью в повороты, что только чудом машина не переворачивалась. Вот бы все маршрутки были такими, на каких ездит Елена

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)