У БЮТ кажуть, що не будуть ініціювати позачергові вибори мера у Вінниці

02.06.08 08:01 2860

Блок Юлії Тимошенко не буде ініціювати позачергові вибори міського голови у Вінниці. Про це повідомив газеті «Місто» депутат Верховної Ради від БЮТ Арнольд Радовець.

У БЮТ кажуть, що не будуть ініціювати позачергові вибори мера у Вінниці

- Серед нашої фракції таких розмов не ведеться, - повідомив Арнольд Радовець. – У нас є певні претензії до окремих голів, але щоб вести мову про перевибори… Якщо нам хтось не подобається, то це така справа. Так, ми працювали по Харкову. Але у Вінниці ми таке питання не ставили. Ми будемо працювати з нинішнім міським головою. Впевнений, що знайдемо з ним спільну мову. Ви ж бачите, що робиться сьогодні з «Нашою Україною». Скоро вони усі прийдуть до нас на поклон.

Також нардеп сказав, що позачергових виборів міських голів в Україні взагалі не планується. За його словами, про таке він чує вперше.

Нагадаємо, що за два дні до цього народний депутат України Катерина Лук’янова розповіла, що існує проект, який передбачає перевибори міських голів принаймні у третині міст України, де БЮТ має більшість. Катерина Лук’янова пройшла до Ради за списками «Народної самооборони».

У Вінницькій міській раді з 50 депутатів 27 пройшли за квотою БЮТ. В обласній раді за списками БЮТ обрано 44 депутати.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)