Аполітична партія Гройсмана - не "Єдність"

04.09.10 20:06 8296 30

Про це було чітко сказано на прес-конференції, яку вчора провів Володимир Гройсман з членами своєї команди

Аполітична партія Гройсмана - не "Єдність"

Володимир Гройсман буде балотуватись на посаду мера на цьогорічних виборах від нейтральної партії, про це очільник міста повідомив на прес-конференції, яка відбулась у п’ятницю, 3 вересня. Окрім цього, мер Вінниці сповістив, що участь у виборах до Вінницької міської ради та Вінницької районної ради братиме і його команда. У виборах обласної ради команда Володимира Борисовича брати участь не буде. Цю позицію міський голова висловлював ще на початку року і вона залишилась незмінною. "Наш проект - самостійний локальний проект, а проект партії "Єдність" - це зовсім інший політичний проект" - зазначив Володимир Гройсман.

Володимир Гройсман із своєю командою піде на місцеві вибори від нейтральної партіїСеред кандидатів у депутати, які будуть у списках політичної сили Володимира Гройсмана, у переважній більшості ті люди, які сьогодні представлені у депутатському корпусі Вінницької міської ради нинішньої каденції.

До районної ради підуть активні і перспективні мешканці Вінницького району, які знають існуючі проблеми на цих територіях і готові працювати, керуючись принципами та ідеологією, які сповідують союзники діючого мера обласного центру. Серед них депутати районної ради Олександр Мельник та Михайло Демченко. «Основною метою об’єднання наших зусиль є запозичення найбільш позитивних, дієвих і конструктивних напрацювань сьогоднішньої міської влади Вінниці саме в соціально-економічній сфері, - розповів Олександр Мельник. - Ми розуміємо для себе, що наша спільна команда має бути монолітною і відстоювати інтереси людей незалежно від того, де вони проживають».

Рішення про участь свої команди у виборах до районної ради Володимир Гройсман пояснює тим, що місто та район тісно між собою пов’язані у багатьох напрямках. А продовження цієї співпраці на офіційному рівні дасть новий поштовх до розвитку територіальних громад Вінницького району.

Окрім цього, Володимир Гройсман зазначив, що люди, які мають досвід роботи у радах різних рівнів та входять до складу сформованої команди, мають досвід і бажання працювати й надалі, вдосконалюючи цілісну та комплексну систему розвитку міста, яку сьогодні запроваджено.

Володимир Гройсман із своєю командою піде на місцеві вибори від нейтральної партії«Для нас важливо зберегти стабільність у міській раді і досвід минулих років показує, що наша команда може динамічно і якісно працювати, ставлячи інтереси міста і людей вище особистих інтересів і головне те, що ми здатні сьогодні досягати чітких, зрозумілих, позитивних результатів у розвитку нашого міста», - говорить Володимир Гройсман.

Списки кандидатів у депутати до міської та районної рад, які входитимуть до політичної сили на чолі із Володимиром Гройсманом, будуть оприлюднені у терміни, які визначені законодавством. Тоді ж стане відомо, від якої партії підуть на вибори діючий міський голова Володимир Гройсман та його команда. «Сьогодні я свідомо не хочу називати цю партію, адже наше завдання – займатись не політикою, а роботою на розвиток міста. Оскільки законодавець визначив у законі норму, за якою кандидати на посаду міських голів повинні висуватись політичними партіями, - ми маємо її дотриматись, – говорить Володимир Гройсман. – Але підкреслюю, що наша мета полягає не у тому, щоб на місцевому рівні займатись політикою, а в тому, щоб у наступні п’ять років забезпечити якісні, позитивні і динамічні зміни в житті кожного вінничанина і мешканця Вінницького району. І я вам це гарантую».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 30. Таня
  Таня
  18-01-11, 09:51 | IP:92.112.6...
  Увааемый Владимир Борисович, у меня к вам вопрос. У нас на Корее постоянно отключают свет, что создает бесконечные неудобства и переживания за электрические приборы в домашнем хозяйстве. Это проблема не только Кореи, но и Словьянки. Владимир Борисович , когда будет снята эта проблема и будет установлен новый трансформатор в наших микрорайонах ? Жители этих районов уже привыкли к плохим неасфальтированным дорогам , но хотя бы наладить нормальное электрообеспечение я думаю можно. Татьяна.
 • 29. Ирина
  Ирина
  18-10-10, 21:18 | IP:94.248.60...
  Какой Европейский город можно строить,когда в Виннице много других важных проблем!Например проблема квалифицированных детских педиатров,комунальные проблемы и т.д.!Неужели вы думаете,что люди будут Вам благодарны за читый Европейский город,если им негде жить!Обратите внемание на проблемы жителей нашего города!
 • 28. Нина
  Нина
  09-10-10, 19:22 | IP:91.124.75...
  Полностью согласна с комментарием Олександра (№14). Если бы каждый житель заботливо относился к своему дому, двору, улице, городу, стране, то давно бы стали жить лучше. Сколько городская власть ни будет стараться, если мы все будем равнодушны или еще хуже, только критиковать или вредить, лучше от этого жить не станет. Нашему меру - успехов и поддержки винничан, не потерявших совесть.
 • 27. Сергій
  Сергій
  05-10-10, 21:30 | IP:95.135.77...
  Пятничани за Гройсмана і його команду.
 • 26. стас
  стас
  08-09-10, 20:53 | IP:95.111.147...
  Мироне, розслабся, проше пана. Регіони в бізнес-плані Свободі не підписали срач на інтернет-форумах, так що ти безсовісно витрачаєш особистий трафік Антона:)
  А я - проти крайнощів. І радикалів-антисемітів, і лизальників в очко. Якщо говорити, то по фактах

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)