Микола Джига провів перше засідання обласної робочої групи з боротьби із рейдерством

15.09.10 09:42 2403

Обласна робоча група з питань протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств провела своє перше засідання в оновленому складі.

Микола Джига провів перше засідання обласної робочої групи з боротьби із рейдерством

До її складу увійшли представники місцевої виконавчої та представницької влади, правоохоронних та фіскальних структур, а також територіальних представництв центральних органів влади. Голова облдержадміністрації Микола Джига, який очолив орган, доручив активізувати роботу в цьому напрямку, аби попередити найменші спроби незаконних утисків підприємств області.

На засіданні робочої групи розглянули орієнтовний реєстр найбільш резонансних фактів протиправного поглинання та захоплення підприємств, а також порушень земельного законодавства у Вінницькій області за 2007-2010 роки. Після обговорення документу було вирішено доопрацювати реєстр, детально вивчивши пропозиції різних відомств.

Також після заслухання інформації про ситуацію на Калинівському експериментальному заводі по фракціонуванню олії та жирів з можливими ознаками рейдерства губернатор доручив здійснити перевірку даних щодо спроб незаконного відчудження майна, що належить підприємству.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)