Молодь Вінниччини сформує обласний «Студентський парламент»

17.09.10 06:15 4772 7

Презентація обласного дорадчого консультативного органу при голові облдержадміністрації «Студентський парламент»

Молодь Вінниччини сформує обласний «Студентський парламент»

Сучасна молодь попри життєві труднощі має перспективи. Необхідно просто мати бажання і вміння втілити їх у життя. Саме такий проект для самореалізації молодих людей запрацює на Вінниччині. Про це повідомили під час прес-конференції у Товаристві «Україна–Польща–Німеччина», метою якої стала презентація обласного дорадчого консультативного органу при голові облдержадміністрації «Студентський парламент». Він діятиме в рамках програми «Студентський імпульс», що має спровокувати більш активну поведінку молоді в житті міста, регіону і загалом держави.

У презентації нового проекту взяли участь заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, Голова Товариства «Україна–Польща–Німеччина» Сергій Татусяк, начальник управління у справах сім’ї та молоді Олена Стоялова, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна.

Сергій Таптусяк поділився із журналістами своїми враженнями з досвіду роботи студентських проектів та організацій у країнах Європи та акцентував увагу на тій підтримці, яку надає їм держава.

Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова повідомила, що 14 вересня було підписано розпорядження голови облдержадміністрації № 384, де визначені положення реалізації Програми.
«Через розпорошеність молодіжних організацій було надзвичайно складно вибудувати єдину программу. Але на зустрічі з Миколою Джигою виникла ідея створення такого дорадчого органу» - зазначила Любов Спірідонова.

Учасники проекту - це молодь, яка прагне вирішувати свої проблемні питання не лише самостійно, але й за підтримки влади та громадськості. Це студенти, які мають активну позицію в житті та діяльності власного навчального закладу.

«Це молодь, яка здатна об'єднати навколо себе однодумців з усієї України для організації спільних справ у формі студентської адміністрації. Для ефективної роботи «студентський парламент» взяв за приклад модель державної влади. А демократичний процес обрання до «Студентського парламенту» дасть нам можливість обрати справжніх лідерів. Адже часто молодь, якій не бракує динамічності та активності, через певну відсутність досвіду все ж не досягає поставлених цілей» - підкреслила Любов Спірідонова.

Учасники прес-конференції розповіли про концепцію діяльності програми і відзначили, що учасники проекту будуть відбиратися шляхом голосування з усіх 41 ВУЗу області, де навчаються понад 67 тисяч студентів. З кожного ВУЗу для участі у проекті прийде студент з ідеями, які будуть розглядатися на засіданні парламенту. Там же підніматимуться і ключові питання щодо життя та допомоги молоді регіону – молодіжне кредитування житла, перше влаштування на роботу, правовий захист, культмасова робота, навчання за кордоном тощо.

Також журналістам презентували новий ролик «Ти нова сила – стань лідером», який свідчить, що молодь і студенство Вінниччини мають можливості впливати на життя свого регіону, держави та власне майбутнє. Все в їх руках, і від них залежить, як вони це реалізують.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 7. Богдан
  Богдан
  28-09-10, 16:29 | IP:195.34.204...
  Якщо я стану депутатом студентського парламенту, найперше я поставлю питання про працевлаштування випускників вузів. Адже в наш час це питання досить актуальне, тому що молодь сьогодні не може знайти роботу не лише по професії, а й взагалі. Наступне питання - розвиток і підтримка наукової діяльності студентів. Адже наші студенти - одні з найрозумніших студентів України, але вони не мають підтримки для розвитку свої наукових, пошукових та дослідницьких здібностей. Далі - питання про стажування студентів хоча б у вищих навчальних закладах провідних міст нашої Батьківщини: Київ, Харків, Львів та ін містах. Крім цього у моїй програмі ще багато цікавих питань, шо турбуютьт наших студентів, і пропозицій щодо вирішення їх. Отже, якщо ви хочете покращити своє майбутнє, якщо ви, світлі голови нашої області, хочете мати можливість розвивати свої здібності та інтереси - голосуйте за студента нашого рідного педагогічного університету Богдана.
 • 6. Машка
  Машка
  20-09-10, 16:31 | IP:95.135.150...
  Ха! от як стану депутатом, одразу почну лобіювати питання підвищення стипендії студентам!!! Всім студентам СТИПЕНДІЮ!!! Навчання усім БЕЗКОШТОВНЕ!!!! Зараховувати в вуз за ЗНАННЯМИ!!! Всім ГУРТОЖИТКИ!!! Дешві котлети у буфеті!!! КОМПЕТЕНТНИХ викладачів!!! НІ КОРУПЦІЇ!!!! Політех! ГОлосуй За МАШКУ!!!!!! :)
 • 5. Лесик
  Лесик
  20-09-10, 14:48 | IP:95.135.150...
  Гарний проект має бути.....якщо і до нас приїдуть в будівельний, то обовязково спробую....а чому ні?треба використовувати такі можливості!може збуруться саме такі студенти, що змусять цей орган ефективно діяти!головне-небайдужість!!!!!!
 • 4. Студентка
  Студентка
  20-09-10, 10:37 | IP:95.135.150...
  Ой та це просто супер проект!!! У молодих людей зявилась можливість проявити себе, і зробити крок назустріч свому майбутньому!!! А якщо цей студентський парламент буде виборним органом, а не конкурсним, то все у нього вийде!!!!
 • 3. Лідія
  Лідія
  19-09-10, 11:55 | IP:178.74.230...
  Пан Джига вступив, мабудь, в спілку до ПАНІВ Домбровського та Заболотного. Вони заведуть його далеко в прірву.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)