Микола Джига заборонив бенкети на роботі

12.11.10 09:00 4325

Голова облдержадміністрації Микола Джига заборонив працівникам обласної та державної адміністрацій відзначати особисті свята на робочих місцях.

Микола Джига заборонив бенкети на роботі

Відповідне розпорядження «Про заборону відзначення пам'ятних дат, ювілеїв та інших святкових подій в місцевих органах виконавчої влади» він підписав учора. Ласих на застілля службовців звільнятимуть за грубе порушення трудової дисципліни.

Голова облдержадміністрації Микола Джига заборонив проведення святкування особистих подій та пам'ятних дат у приміщеннях обласної державної адміністрації, її структурних підрозділів, а також у приміщеннях районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів у робочий час на робочих місцях з влаштуванням застіль, розпиттям алкогольних напоїв.

Покарання за неприпустиму поведінку, наголошує губернатор, буде суворим. Усі факти і спроби влаштування відзначень пам'ятних дат, подій та днів народжень розцінюватиметься як грубе порушення трудової дисципліни. «Осіб, винних у допущенні таких фактів, сприянні та потуранні їм, притягувати до найсуворішої відповідальності, аж до звільнення із займаних посад» - сказано в розпорядженні.

Микола Джига посилення заходів щодо любителів розваг на роботі пояснив так: «Фуршети на робочому місці – це неприпустимо. Є норми моралі, є правове врегулювання цих питань. Державні службовці мають працювати, а не розпивати». Він підкреслив: «Від ефективної роботи кожної людини у владі – від працівника райдержадміністрації і до губернатора – залежить ефективність влади в цілому. Командна робота має проявлятися у результатах соціально-економічного розвитку, в миттєвій реакції на звернення громадян, а не в дружних застіллях у робочий час». Губернатор вважає, що відсутність дисципліни і порядку «розкладає» владу».

Також Микола Джига додав, що за його дорученням у «рейди» по районах вирушить спеціальна комісія, яка перевірятиме, чим займаються службовці в робочий час.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)