Визначено переможців конкурсу «Посадова особа виконавчих органів Вінницької міської ради - 2010»

30.12.10 10:09 2976

Традиційно напередодні Новорічних свят міський голова Володимир Гройсман зустрічається із працівниками виконавчих органів міської ради, аби привітати колектив із наступаючими святами та нагородити переможців конкурсу «Посадова особа виконавчих органів Вінницької міської ради».

Визначено переможців конкурсу «Посадова особа виконавчих органів Вінницької міської ради - 2010»

Переможець конкурсу - Євген Іщук29 грудня стали відомі результати конкурсу за підсумками 2010 року. Як і торік, переможці визначались у трьох номінаціях: «Чуйність», «Ініціативність» та «Відповідальність».

Щороку співробітники усіх структурних підрозділів міської ради беруть участь у конкурсі «Посадова особа виконавчих органів Вінницької міської ради». П'ятий рік поспіль самі працівники мають змогу обрати кращих колег у трьох номінаціях, які отримують почесні дипломи та грошові премії. У попередні роки працівники органів місцевого самоврядування голосували за допомогою бюлетенів шляхом таємного голосування. Цьогоріч формат проведення конкурсу було дещо змінено - вперше голосування відбувалось в електронному режимі. Співробітники усіх структурних підрозділів Вінницької міської ради голосували на внутрішньому порталі за того з колег, якого вважали гідним перемоги. Далі працівники інформаційно-аналітичного управління підрахували кількість голосів та передали дані до конкурсної комісії, яка, в свою чергу, шляхом таємного голосування визначила переможців у кожній номінації із тих кандидатів, які набрали найбільше голосів.

Цього року кращим працівником у номінації «Чуйність» було визнано Юрія Бузиновського, головного спеціаліста сектору геоінформаційних технологій управління комп'ютеризації та телекомунікацій Вінницької міської ради. У номінації «Ініціативність» переміг Євген Іщук, заступник начальника управління розвитку споживчого ринку та послуг міської ради. У номінації «Відповідальність» переможцем було визнано Павла Плахотнюка - начальника відділу обліку та звітності, головного бухгалтера міськради. Про свою перемогу учасники конкурсу дізналися безпосередньо під час нагородження.Переможець конкурсу  - Павло Плахотнюк

Міський голова Володимир Гройсман та секретар міської ради Сергій Моргунов вручили переможцям почесні дипломи та грошові премії. А також привітали колектив муніципалітету із наступаючими святами. «З кожним роком наш колектив професійно зростає. Я хочу подякувати Вам за вашу роботу та побажати в наступному році добра, здоров'я, успіхів, натхнення, - говорить керманич Вінниці. - Я щиро пишаюся своєю командою, а моя команда - це ви.»

Також із наступаючими новорічними святами працівників органів місцевого самоврядування привітали Вінницький академічний камерний хор «Вінниця» та співочий ансамбль Центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва «Барвінок».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)