...+ каналізування всієї Вінниці

17.01.11 07:19 3314

Депутати Вінницької міської ради на 3-тій позачерговій сесії 14 січня затвердили Програму соціально-економічного розвитку міста на 2011 рік.

...+ каналізування всієї Вінниці

Програмою заплановано, зокрема, за рахунок видатків бюджету у 2011 році продовжити ряд інфраструктурних проектів, які були розпочаті раніше. Зокрема, в районі Центрального ринку будуть відновлені роботи по прокладанню зливової каналізації.

«Ми відновимо роботи на вулицях Ленінградська, Шмідта, Тімірязєва, Некрасова - там буде прокладатись зливова каналізація. За один рік ми там порядок не наведемо, бо дуже великий об’єм робіт і відповідно фінансових затрат. А за 2-3 роки ми зробимо там все так, як потрібно, і ці вулиці набудуть нового вигляду», - пояснив мер Вінниці Володимир Гройсман.

В мікрорайоні «П’ятничани» буде завершено будівництво центральної мережі каналізації, а на Старому місті (в районі вул. 8 березня та провулку Піонерському) розпочнеться її прокладання. Окрім того, в кошторисі міста передбачені кошти на співфінансування із мешканцями приватного сектору робіт по прокладанню мереж каналізації у відповідності до заявок квартальних комітетів.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)