Джига "строїть" райони на зарядку

21.07.11 16:40 3389

У райцентрах працюватимуть під "один-два-три-чотири" на ранковій зарядці

Джига "строїть" райони на зарядку

Таку пропозицію висловив голова Обласної Держадміністрації Микола Джига, коли відвідав Тростянецьку районну лікарню. При розмові із заввідділенням ЦТЛ Віталієм Косміним губернатор запропонував всім тим, хто працює у районних радах одягнути спортивні костюми і зранку розминатись на спортивних майданчиках.

Причиною став поганий стан здоров’я людей. Адже з кожним роком він погіршується і особливо збільшується кількість хворих із проблемами серцево-судинної системи.

- Наша мета - зробити Вінницьку область центром здоров'я України, наші люди повинні займатись собою. А це, насамперед, зайняття спортом і відмова від шкідливих звичок, - зазначив губернатор області. - Нині відремонтовано багато спортивних майданчиків, відкрито шість спортзалів із сучасними тренажерами. А найбільшим ворогом вінничан є телевізор, саме він є причиною малорухливого способу життя, зайвої ваги. Тому особливу увагу керівництво області приділяє заохоченню молоді. Адже спорт - це здорова альтернатива пиву, горілці та цигаркам.

Нагадаємо, що у Вінниці Микола Джига став ініціатором ранкових зарядок. На які й сам ходить і слідкує за тим, щоб ходили його підлеглі. Розминки проходять щосереди та суботи у Центральному парку культури і відпочинку ім. М.Горького. До слова, сам губернатор відпочиває від фізичних навантажень лише в п'ятницю.

А на останні з них запрошували навіть професійних тренерів та спеціалістів, які показували елементи вправ тібетських йогів.

Довідка:
За 2010 рік на Вінничині померло 26 тисяч людей, з них 18 тисяч - через серцево-судинні захворювання.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)