Голова Вінницької облдержадміністрації закликає економити бюджетні кошти за рахунок енергоощадних технологій

28.07.11 16:58 2850

Микола Джига: Альтернативна енергетика – панацея від газової залежності

Голова Вінницької облдержадміністрації закликає економити бюджетні кошти за рахунок енергоощадних технологій

Голова Вінницької облдержадміністрації закликає економити бюджетні кошти за рахунок енергоощадних технологійГолова облдержадміністрації відвідав Росошанську загальноосвітню школу І-ІІІ ст., де ознайомився з альтернативною системою теплозабезпечення. Установа опалюється за рахунок генератора, який працює на солом’яних тюках. Річна економія порівняно з газовим опаленням становить 150-200 тис. грн..

Голова облдержадміністрації закликає економити бюджетні кошти за рахунок енергоощадних технологій.

Голова Вінницької облдержадміністрації закликає економити бюджетні кошти за рахунок енергоощадних технологійЕнергетичні новації в Росошанській школі запровадили три роки тому. Солому для спалювання в котлі безкоштовно надають сільгосппідприємства району. Потужності генератора дозволяють опалювати більші площі. Відтак, планується підключити два об’єкта соціальної сфери - ФАП та будинок культури.

Микола Джига підкреслив, що інвестиції в альтернативну енергетику себе виправдовують. Витрати на придбання біокотла окупилися за два роки. «Котел, який працює на біопаливі, економить за рік до 200 тис. грн.. Така ж школа за газове опалення платила б 250 тис. грн.. Тобто економія в 5 разів! Це – панацея від дефіциту газу, запаси якого з кожним роком зменшуються, і від ціни, яка щороку зростатиме. Ми повинні правильно поводитись з коштами. І тому ставку робимо на економні енергозберігаючі технології», - наголосив він.

 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)