Кращих подолян відзначили на обласному рівні

20.08.11 18:48 9265

З нагоди 20-ї річниці Незалежності України 19 серпня у ККЗ «Плеяда» відбулася урочиста церемонія нагородження представників всіх галузей виробничої діяльності області, вручення свідоцтв про занесення на обласну Дошку пошани «Праця і звитяга вінничан» та вручення нагород переможцям обласного конкурсу «Людина року 2010».

Кращих подолян відзначили на обласному рівні

Володимир Гройсман, Микола Джига, Сергій ТатусякЗ нагоди 20-ї річниці Незалежності України 19 серпня у ККЗ «Плеяда» відбулася урочиста церемонія нагородження грамотами облдержадміністрації та обласної Ради представників всіх галузей виробничої діяльності області, вручення свідоцтв про занесення на обласну Дошку пошани «Праця і звитяга вінничан» та вручення нагород переможцям обласного конкурсу «Людина року 2010». В урочистостях взяли участь голова облдержадміністрації Микола Джига, голова обласної ради Сергій Татусяк та міський голова м. Вінниці Володимир Гройсман.

Вшанування тих, хто своєю працею і життям робить нашу область більш розвиненою, гарною, привабливою та комфортною є особливим обов’язком влади, яка вже вкотре проводить обласний конкурс "Людина року". Це – відомі подоляни, які знайшли шлях до успіху, виявили мудрість, винахідливість, державницький підхід до справи.

Кращих подолян відзначили на обласному рівні

- В номінації «Роботодавець» переміг БЕРЕЩУК Віктор Онуфрійович - директор ТОВ „Гніванський кар’єр”, депутат обласної Ради.

- Переможцем у номінації “Сільський, селищний голова” став ГАНЗЮК Микола Мілентійович - Великокісницький сільський голова Ямпільського району.

- У номінації “Працівник соціального захисту” нагороду отримує ГОЛОШИВЕЦЬ Тетяна Василівна молодша медична сестра стаціонарного відділення для постійного проживання „Затишок” села Нова Гребля Калинівського району.

- У номінації “Митець” переміг ГОРОБЧУК Іван Іванович заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки народних майстрів України, голова Вінницького обласного осередку майстрів народного мистецтва

- У номінації “Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектору” найвищу нагороду отримує ДЯЧЕНКО Олег Дмитрович - директор товариства з обмеженою відповідальністю „Богданівське” села Богданівка Тульчинського району, депутат Тульчинської районної ради

- У номінації “Працівник сфери обслуговування” переможцем став ІЖЕВСЬКИЙ Володимир Віталійович - директор підприємства облспоживспілки „Госпрозрахункове об’єднання ринків м. Вінниці”..

- Переможцем у номінації “Промисловець” став КАГЛЯК Ілля Максимович - голова правління приватного акціонерного товариства „Мурованокуриловецький завод мінеральної води „Регіна”.

- Переможцем у номінації “Міський голова” КОЛОМЄЙЦЕВ Валерій Іванович - Ладижинський міський голова.

- У номінації “Працівник охорони здоров’я” переміг КОРДОН Володимир Михайлович - директор Могилів-Подільського медичного коледжу.

- Переможець у номінації “Регіональний лідер”- КРИВОПІШИН Олексій Мефодійович - начальник ДТГО „Південно-Західна залізниця”, депутат обласної Ради.

- В номінації “Громадський діяч” переможцем став МАГУРАН Віктор Миколайович - голова районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу, голова громадської ради при Крижопільській районній раді.

- У номінації „Жінка” нагороду отримала МАЄВСЬКА Людмила Іванівна - голова Жмеринського міського громадського об’єднання ”Центр захисту дітей інвалідів”.

- У номінації “Підприємець” переможцем став МАРУХНО Юрій Дмитрович - голова фермерського господарства „Марухна Ю. Д”, село В. Бушинка Немирівського району, заступник голови асоціації фермерів та приватних землевласників Немирівського району.

- Нагороду за перемогу у номінації “Юний спортсмен” отримав МЕЛЬНИК Анатолій Олександрович - майстер спорту України з веслування на байдарках.

- У номінації “Спортсмен” перемогла ОСИПЕНКО-РАДОМСЬКА Інна Володимирівна - член збірної команди України, заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках.

- Переможцем у номінації „Юний митець” стала ПІХУН Діана - учениця Гніванської дитячої музичної школи Тиврівського району, виконавиця народних пісень, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів.

- У номінації “Працівник освіти” переможцем став ПОГОНЧИК Григорій Олексійович - вчитель історії та правознавства Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

- У номінації “Працівник сільського господарства” - СТАДНІК Анатолій Олександрович - тракторист-машиніст СТОВ „Чернівчанка-Агро”.

- У номінації “Посадова особа місцевого самоврядування” переміг СТАХОВ Валерій Іванович - голова Козятинської районної ради.

- Нагороду за перемогу у номінації “Діяч культури та мистецтва” отримала ШВЕЦЬ Ірина Борисівна – солістка Вінницької обласної філармонії, заслужена артистка України.

- У номінації «Депутат» переміг ЯНЧУК Василь Опанасович - депутат Погребищенської районної ради.

- У номінації “Журналіст” перемогу отримав ГРИЦИК Володимир Вадимович - завідувач редакції громадсько-політичних програм телебачення Державної організації “Вінницька державна телерадіокомпанія “ВІНТЕРА”.

- Перемогу у номінації “Діяч науки” здобув КІЩУК Василь Васильович - доктор медичних наук, завідувач кафедри ЛОР-хвороб Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова.

- У номінації “Державний службовець” перемогу отримала КОНОНОВА Ірина Миколаївна - начальник відділу охорони земель, біоресурсів, заповідної справи та екологічної експертизи державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області.

- Нагороду у номінації “Архітектор” отримує ЦАРЕНКО Сергій Олександрович - начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації – головний архітектор області.

Також на Вінниччині вже багато років склалася гарна традиція напередодні Дня незалежності України заносити імена кращих трудівників та назви кращих трудових колективів, районів та міст області на обласну Дошку пошани «Праця і звитяга вінничан». Вручення свідоцтв здійснили голова обласної державної адміністрації Микола Джига, голова обласної ради Сергій Татусяк та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Фото

Кращих подолян відзначили на обласному рівні Кращих подолян відзначили на обласному рівні Кращих подолян відзначили на обласному рівні Кращих подолян відзначили на обласному рівні Кращих подолян відзначили на обласному рівні Кращих подолян відзначили на обласному рівні Кращих подолян відзначили на обласному рівні Кращих подолян відзначили на обласному рівні Кращих подолян відзначили на обласному рівні Кращих подолян відзначили на обласному рівні Кращих подолян відзначили на обласному рівні Кращих подолян відзначили на обласному рівні Кращих подолян відзначили на обласному рівні

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)