Як підприємлива директорка школи гроші заробляла

28.08.08 02:32 2600 3

Двадцять дві тисячі гривень заробила на посаді директора школи 36-річна мешканка Іллінецького району.

Як підприємлива директорка школи гроші заробляла

Втім, не варто думати, що в цьому районі освітяни отримують підвищену зарплату. Директриса скористалася власним службовим становищем, щoб заробити додаткові кошти, повідомляють у УПМ ДПА у Вінницькій області.

За інформаціює обласної податкової міліції, спочатку влаштувала на роботу до школи кочегаром свою матір, трохи пізніше - й чоловіка, хоч останній працював водієм на підприємстві і зарплату отримував там. Після опалювального сезону родичів на роботі в шкільній кочегарці ніхто не зустрічав, однак зарплата їм нараховувалася справно. А отримувала її директорка школи. Так і заробляла гроші, доки порушення не виявили працівники податкової служби.

Наразі порушена кримінальна справа, триває розслідування.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Іван
  Іван
  01-12-08, 06:07 | IP:89.21.79...
  Це зовсім не секрет,що наші вчителі живут за хабарі,та благодійні сбори від батьків.Хіба може вчитель за свою мізерну зарплатню в трохи більше 1000 грн.вижити?Це держава має бути заінтересована в нормальній зарплатні не в державних чиновників,а вчетилів і лікарів.І не треба осуджувати цю директорку,бо Вона є заложником гнилоі системи оплати праці працівників бюджетноі сфери,утворенноі Державою.
 • 2. Вася
  Вася
  28-08-08, 13:56 | IP:81.30.173...
  Моя кума розповiла, як щомiсяця збирають грошi у школi№11, батькам роздали циглики, де нiби-то розпосали, на якi цiлi були витраченi кошти i що конкретно куплено у який кабiнет, а потiм виявилося, що нiчого насправдi не купувалося, що все це окозамилювання. Таку ж рiч я зараз спостерiгаю у садочках. Батькiв попросту ставлять перед фактом, скiльки потрiбно здавати, нiчим не мотивуючи своi розрахунки i потiм не вiдчитуються по факту витрачених коштiв( не надаються чеки чи то акти виконаних робiт та договори на виконання цих робiт).
 • 1. Василий
  Василий
  28-08-08, 10:59 | IP:91.124.102...
  То же самое можна сказать и про Винницкую школу №9. Бедные директора и учителя ездят в школу на Мерсах и Тоётах, выставляя их на тротуаре перед школой, за свою "мизерную" зарплату, и родительские взносы.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)