У Вінницькій області десятирічний хлопчик викрав у пенсіонера гроші та медалі

15.09.11 18:45 2374

У місті Ладижин десятирічний хлопчик викрав у одинокого 83-річного пенсіонера дві тисячі гривень та шість ювілейних медалей Великої вітчизняної війни.

У Вінницькій області десятирічний хлопчик викрав у пенсіонера гроші та медалі

Як з’ясувалось, багатодітна родина хлопчика проживає поруч з пенсіонером. Хлопчина неодноразово допомагав старому по господарству. За дрібні хазяйські справи літній чоловік платив своєму помічникові по 5-10 гривень. Коли хлопець допомагав дідусеві прибирати у будинку, то у серванті помітив скриньку. Відкривши її, він побачив гроші та медалі. Не довго думаючи, хлопець забрав усе, що лежало у скриньці та побіг додому. Через кілька годин на порозі будинку, де мешкає хлопчина, були працівники міліції. Побачивши людей у формі, хлопчик одразу зізнався у скоєнні крадіжки та віддав міліціонерам медалі, які наступного дня мав намір продати на базарі. Що ж стосується 2 тисяч гривень, то зі слів хлопчини, він загубив конверт з грошима, коли біг додому.

Батьків маленького зловмисника притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУоАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)