Молодь Вінниччини обирає здоров'я

03.10.11 12:47 5299

На Вінниччині пройшла акція "Вибір молоді – здоров’я!", яка спрямована на привернення уваги молоді до здорового способу життя.

Молодь Вінниччини обирає здоров'я

В першій половині вересня 2011 року управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації провело обласну молодіжну акцію «Вибір молоді – здоров’я». Акція спрямована на привернення уваги молоді до здорового способу життя, профілактики негативних явищ, проведення активного дозвілля та формування у молоді відповідального ставлення до здоров’я.

Захід проводився у вигляді гри квест, де молоді люди мали можливість позмагатися командами у спортивних, розважальних та інтелектуальних завданнях. Квест проводився у Іллінецькому, Калинівському, Липовецькому, Літинському районах та м. Жмеринка.

"Вибір молоді – здоров’я!"

Найбільшою популярністю серед учасників користувалися саме спортивно-розважальні завдання, які підготував обласний центр «Спорт для всіх». Це і флорбол, і вправна їзда на велосипеді, а також дартс та інші.

Серед інших були завдання, які мали на меті познайомити учасників квесту з правилами здорового харчування, безпечної поведінки та активного способу життя та загальними порадами, які допомагають зберегти здоров’я.

"Вибір молоді – здоров’я!"

За підсумками проведених квестів організаторам вдалося зібрати матеріали, яких вистачить на книгу рецептів здорової їжі. Зібрано близько п’ятиста корисних порад, що зберігають здоров’я.

Також під час акції проведено опитування з приводу формування у молоді відповідального ставлення до свого здоров’я. За словами учасників, квест - це набагато цікавіший варіант профілактичної роботи. «Нам цікаво виконувати завдання та шукати відповіді на питання, що стосуються здоров’я, а також показувати власним прикладом, що життя без шкідливих звичок значно краще».

"Вибір молоді – здоров’я!"

Для довідки: квест – це аматорське спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання командами завдань. Під час гри команди вирішують логічні завдання, здійснюють пошук на місцевості, будують оптимальні маршрути переміщення, шукають оригінальні рішення і підказки. Після завершення чергового завдання команди переходять до виконання наступного. Перемагає команда, що виконала всі завдання швидше за інших.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)