З листопада Вінниця буде отримувати енергію від сонця

01.11.11 10:37 2800

З 1 листопада у Вінницькій області запрацює друга черга сонячної електростанції, розмістили її поблизу Слобода-Бушанської ГЕС в Ямпольському районі.

З листопада Вінниця буде отримувати енергію від сонця

Запущений комплекс електростанції має потужність 321,5 кВт, ще один потужністю 500 кВт почнуть монтувати у березні 2012 року. На даний момент в області вже працює перша черга геліоелектростанції на 250 кВт.

Роботи виконує київська компанія «Рентехно», яка спеціалізується на сонячній енергетиці та з 2009 року відома під брендовою назвою SolarUA. А компанія-замовник ТОВ «Енергоінвест» в цей час уже експлуатує 11 невеликих ГЕС у Вінницькій, Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях.

Розвиток електростанцій на відновлюваних джерелах енергії в Україні заохочується: в країні діє один з найвищих у Європі «зелених тарифів». Це означає, що державна компанія «Енергоринок» закуповує енергію в «альтернативників» майже у два рази дорожче, ніж у звичайних електростанцій, тож інвестиції у вироблення сонячної енергії за підрахунками спеціалістів повертаються через 8-10 років.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:The Epoch Times Україна
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)