Романтика неба

14.11.11 01:34 2793 3

Програма розвитку авіаційних видів спорту

Романтика неба

10 листопада на черговій сесії Могилів-Подільської районної ради депутатами була одностайно схвалена районна "Програма розвитку авіаційних видів спорту і військово-патріотичного виховання на 2012-2016 роки".

Розробником і ініціатором Програми виступив відділ освіти Могилів-Подільської райдержадміністрації, начальник Козак Ігор Миколайович, регіональна федерація дельтапланерного спорту, Вінницький обласний осередок Федерації парапланеризму України, голова осередку Шибінський Сергій Володимирович.

Враховуючи багаторічний позитивний досвід занять авіаційними видами спорту: парапланеризм, дельтапланеризм в Могилів-Подільському районі спільно з зацікавленими організаціями - громадська організація "Подільський центр", керівник Левченко Олег Васильович, управління з питань фізичної культури і спорту Вінницької облдержадміністрації, начальник управління Фенєв Олександр Анатолійович, заступник начальника управління Олійник Олександр Миколайович вирішено було надати соціальної значимості цій справі, що і успішно втілилося в написанні Програми, її мета - навчання молоді початкової авіаційної підготовки, підготовка і профорієнтація до вступу у вищі військові навчальні заклади, залучення до змістовних і здорових форм дозвілля.

Результат якого буде досягнуто в ході реалізації проекту - популяризація і пропаганда польотів надлегкої авіації і заохочення до занять нею широких верств населення, проведення заходів з парапланерного, авіамодельного спорту.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Шибінський Сергій
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Lyovka
  Lyovka
  14-11-11, 13:36 | IP:178.93.3...
  Олександр, +1
 • 2. летала
  летала
  14-11-11, 12:17 | IP:77.121.108...
  дажа свадьбы в небе справляют.женихи с невестами прыгают.это сближает. с землей и друг с другом:http://kap.vn.ua/b-znes-de/perviy-prizhok-s-vinnitskogo-neba-ves-vazhnee-deneg-video.html
 • 1. Олександр
  Олександр
  14-11-11, 09:36 | IP:178.95.97...
  Практично написано НІ про що, навіть не схоже на рекламу, звичайне самовисвітлення з публікацією прізвищ, для самозадоволення.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)