Велика партія просрочених солодощів ледь не потрапила на новорічні столи вінничан

22.12.11 15:56 4102

У приміщенні гаражу працівниками міліції було виявлено та знищено небезпечної для споживання кондитерської продукції на загальну суму майже 30 тисяч гривень.

Велика партія просрочених солодощів ледь не потрапила на новорічні столи вінничан

Працівники Управління державної служби боротьби з економічними злочинами УМВС України у Вінницькій області викрили регіонального представника трьох торгових марок кондитерських виробів, який у приміщенні гаражу, розташованого в місті Вінниці, маркував кондитерську продукцію та ставив дату виготовлення, яка не відповідала дійсності.

Днями до працівників міліції надійшла оперативна інформація, яка була успішно реалізована під час перевірки приміщення одного з гаражів, розташованих по вулиці Фрунзе. 32-річний киянин, який є регіональним представником двох харківських та львівської кондитерських фабрик, організував у Вінниці підпільний цех по маркуванню даної продукції з встановленням на ній дати виготовлення. У цеху працювало четверо людей.

Як стало відомо, на солодощах, а саме, тортах, кремових рулетах, тістечках, які надходили з даних кондитерських фабрик протягом 5-6 діб з моменту виготовлення, чоловік ставив штамп, який свідчив про те, що даний кондитерський виріб був щойно виготовлений. (Загалом термін придатності даної продукції становить 7 діб з моменту її виготовлення). Після цього дана продукція направлялася у магазини міста Вінниці та Вінницької області для реалізації. Хоча, продукція, яка надходила на прилавки магазинів, була фактично прострочена. За висновком санітарно-епідеміологічної служби виявлена продукція непридатна для споживання.

Під час перевірки у приміщенні гаражу працівниками міліції було виявлено та знищено небезпечної для споживання кондитерської продукції на загальну суму майже 30 тисяч гривень.

Як повідомив начальник УДСБЕЗ УМВС України у Вінницькій області Сергій Бевзенко, за даним фактом вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 227 Кримінального кодексу України «Випуск або реалізація недоброякісної продукції», яка передбачає покарання у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)