Вінниччина наближається до Євросоюзу по енергоефективності

26.12.11 11:31 2383

Вінницька область очолила рейтинг найбільш енергоефективних регіонів України

Вінниччина наближається до Євросоюзу по енергоефективності

Вінницька область очолила рейтинг найбільш енергоефективних регіонів України, який був складений аналітичним центром «Бюро економічних і соціальних технологій».

За словами голови обласної державної адміністрації Миколи Джиги, влада області активно працює над впровадженням енергозберігаючих технологій. Так, у 2010-2011рр. в області введено в дію 6 малих ГЕС загальною потужністю 925 кВт та дві черги сонячної електростанції, яка матиме загальну потужність 1,78 мВт.

Компанією “Енергоінвест” в Ямпільському районі введено в експлуатацію дві черги сонячної електростанції потужністю 250 кВт та 321,5 кВт відповідно. (“Енергоінвест” планує інвестувати 60 млн. грн. на будівництво сонячної електростанції потужністю 1,78 Мвт). 15 листопада компанія ввела в експлуатацію Слободо-Бушанську малу гідроелектростанцію потужністю 264 кВт.

Завдяки реалізації інвестиційного проекту до кінця 2012р. на території області буде збудовано ще 6 сонячних електростанцій сумарною потужністю 50 МВт.

З наступного року в області вводиться в експлуатацію завод з виробництва пелетів - біопалива із соломи. Його потужність становитиме 150 тис. тонн пелет на рік. Вкладені інвестиції складуть 26 млн. євро

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)