Грабіжника банку в Літині зафіксували 6 відеокамер спостереження із 8, але…

29.01.12 17:59 3007

Міліція вважає, що у банку був „наводчик”

Грабіжника банку в Літині зафіксували 6 відеокамер спостереження із 8, але…

«Моя Вінниця» вже повідомляла про зухвале пограбування відділення банку “Райффайзен-Аваль” у Літині. Тепер – дещо детальніше.

Отже, 25 січня посеред дня, о 15:35, у банк увірвався чоловік з маскою на обличчі, перескочив через бар’єр і забрав із двох кас гроші у сумі 36 тисяч гривень. Сталось все просто блискавично, за півтори хвилини. Одна з працівниць банку встигла натиснути “тривожну кнопку”. Але коли через три хвилини міліція була на місці — злочинця вже й слід простиг. Грабіжника зафіксували камери спостереження, але упізнати його буде важко через маску.

Літинське пограбування стало черговим у серії резонансних злочинів, які відбулись в Україні. Нагадаємо, пограбування із п’ятьма людськими жертвами сталось у Донецьку. У Літині, на щастя, ніхто не постраждав.

Вінницька міліція вважає це зухвале пограбування викликом. Справа перебуває на особистому контролі начальника УМВС Валерія Ноніка. За його словами, слідство зараз відпрацьовує кілька версій.

- Тут є два фактори, - каже Валерій Нонік, - або у банку був „наводчик”, який показав схему, де немає скла і можна перестрибнути через бар’єр. Або друге - людина туди спеціально приїжджала і вивчала ситуацію.

Можливо у злочинця був спільник, кажуть в міліції, який чекав його з транспортом на вулиці. На думку начальника УМВС, зловмисники скоріш за все були “заїжджі”, оскільки Літин — райцентр маленький і всі один одного знають в обличчя.

За словами Валерія Ноніка, причина, чому останнім часом українські банки стали так часто грабувати - це те, що вони економлять на охороні.

- Якби у Літині ймовірний злочинець увійшов в банк і побачив там міліціонера, який має законне право використовувати зброю, - каже начальник УМВС, - можливо пограбування і не сталось би.

Наразі проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення та затримання злочинця. За фактом розбійного нападу відповідно до ч.3 ст.187 КК України порушено кримінальну справу.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)