У Барському районі відкрився міні-хлібозавод

07.02.12 11:25 9284

Терешківський хліб з'явився в магазинах лише трохи більше тижня тому, та вже встиг помітно потіснити інших виробників на досить насиченому ринку.

У Барському районі відкрився міні-хлібозавод

У Барському районі відкрився міні-хлібозавод Ознайомилися з незвичним виробництвом в селі Терешки голова райдержадміністрації Радіонов М.В. та його перший заступник Лук Г.І., голова районної ради Помилуйко О.І., жителі села.

Вітаючи колектив і всіх присутніх із відкриттям підприємства, голова РДА висловив сподівання, що воно послужить добру службу і місцевій громаді, оскільки забезпечить односельців роботою, сплачуватиме податки, долучатиметься до утримання соціальних закладів, а також усім мешканцям району, які відтепер матимуть значно ширший вибір на ринку хлібобулочних виробів.

Вже з перших днів роботи ТОВ "Хлібна країна" показало свою ефективність. Приміщення колишньої котельні, котра свого часу зігрівала всі довколишні адмінбудинки, а після розвалу господарства залишилася пусткою з вибитими вікнами, де всередині вже навіть почав зростати ліс, тягнучись до дірявого даху, двоє розпорядливих підприємців облаштували під міні-хлібозавод.

Занедбана котельня, мов у казці, набула обрисів облаштованого виробництва. Всередині все сяє стерильною білизною, завезено, встановлено і успішно випробувано імпортне технологічне обладнання, не лише високопродуктивне, а й енергоощадне.

Завдяки наполегливій праці підприємців за півроку на пустирі виросло сучасне виробництво, де нині трудяться більше трьох десятків осіб, а в перспективі їх чисельність зросте до півсотні. Кожна зміна, випускає до п’яти тисяч буханців різних видів хліба, а ще батони, булочки, "плетенки" й чимало іншої здоби.

Терешківський хліб з'явився в магазинах лише трохи більше тижня тому, та вже встиг помітно потіснити інших виробників на досить насиченому ринку. Як зізнаються споживачі, найбільше їм імпонує цілком прийнятне співвідношення ціна-якість, що, у свою чергу, обіцяє "Хлібній країні" неабиякі перспективи для подальшого розвитку.

 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)