Лікувальні джерела в Хмільнику обнесуть металевими огорожами

16.02.12 10:23 2696 1

Встановлено три режими охоронних зон для курорту Хмільник

Лікувальні джерела в Хмільнику обнесуть металевими огорожами

Кабінет міністрів України встановив три режими охоронних зон для території родовища лікувальних торф`яних грязей і свердловин мінеральних радонових вод курорту Хмільник у Вінницькій області.

Як повідомляє сайт Кабінету міністрів, згідно з постановою уряду № 63 від 8 лютого «Про затвердження режиму округу і зон санітарної охорони курорту Хмільник», на території передбачені три режими - зона суворого режиму, зона обмежень і зона спостереження.

Зона суворого режиму встановлюється для захисту території родовища лікувальних торф`яних грязей, свердловин мінеральних радонових вод. Санаторно-курортні установи захищатимуть межі свердловин мінеральної радонової води металевою сіткою.

Режим зони обмежень поширюється на територію, з якої відбувається стік поверхневих і ґрунтових вод до місця виходу на поверхню мінеральних радонових вод або до родовища лікувальних торф`яних грязей. Також режим обмежень діє на території, на якій розміщені санаторно-курортні установи.

Зона спостереження поширюється на територію формування і використання гідромінеральних ресурсів, на лісові насадження навколо курорту, а також на території, господарське використання яких без дотримання встановлених для округу санітарною охороною правил може несприятливо впливати на родовища, ландшафтно-кліматичні умови курорту, його природні і лікувальні ресурси.

Вінницька ОДА має у шестимісячний термін забезпечити проведення заходів щодо встановлення режиму округу і зон санітарної охорони курорту Хмільник.

 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Олександр
    Олександр
    16-02-12, 10:51 | IP:178.95.0...
    Це писала людина яка жодног разу не була в Хмільнику. Повідомляю, що всі джерела з водою, починаючи з найпершого, а це Хмільникська обласна фізеотерапевтична лікарня, обнесені огорожею, це будівлі -будки в яких стоять насоси і качають воду. Точно так, як і в Трускавці, Моршині,Східниці.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)