Вінниччина перша по виробництву молока в Україні

05.03.12 17:45 2493

У 2012 році в рамках національного проекту «Відроджене скотарство» прогнозується виробництво понад 11 мільйонів тонн молока.

Вінниччина перша по виробництву молока в Україні

Як повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства у 2011 році скоротилися обсяги імпорту м'ясної та молочної продукції в Україну. Таких результатів українським аграріям вдалося досягти завдяки зростанню вітчизняного виробництва. «Минулий рік відзначився будівництвом і реконструкцією свиноферм. Активна реконструкція ферм з вирощування ВРХ відбувається в Хмельницькій та Вінницькій областях, де оновлюють більше п'яти таких ферм», - зазначив директор Департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики і продовольства Андрій Гетя. У 2012 році в рамках національного проекту «Відроджене скотарство» прогнозується виробництво понад 11 мільйонів тонн молока.

«Імпорт молока і молокопродуктів у 2011 році зменшився на 25 тисяч тонн у порівнянні з позаминулим роком і склав 248 тисяч тонн. Основні постачальники продукції на вітчизняний ринок - Росія, Польща, Білорусь, Франція і Німеччина », - повідомив Гетя, де за 2011 рік вироблено 800 тисяч тонн молока.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)