Зговір по зниженню закупівельних цін молока на Вінниччині

16.03.12 18:12 2951

Про це сьогодні сказав на робочій нараді на тему регулювання цін на молоко перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан.

Зговір по зниженню закупівельних цін молока на Вінниччині

Нарешті визначена головна причина низьких ціна на молоко у Вінницькій області — це зговір виробників молока. Про це сьогодні сказав на робочій нараді на тему регулювання цін на молоко перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан.

- Сьогоднішні виступи членів наради висвітлили нам основну проблему на ринку молока — це наявність зговору учасників ринку щодо рівня заготівельних цін на молоко,- сказав заступник губернатора

Раніше обласна рада називала головними винуватцями низьких закупівельних цін на молоко — посередників. Але як з’ясувалось під час наради, незалежних посередників на ринку молока майже не залишилось, а існуючі заготівельні команди представляють інтереси заводів.

Нагадаємо, ситуація із цінами на молоко різко погіршилась в кінці лютого. Якщо на початок року середня ціна на молоко для населення у Вінницькій була 3 грн -2.50 грн., то зараз вона складає від 2.30грн до 1.80 грн. за літр. Ціна молока та молочної продукції при цьому не знизилась. 6 березня заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан дав доручення спеціально створеній робочій групі проаналізувати ситуацію на ринку молока і внести свої пропозиції щодо врегулювання цін.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)