Зговір по зниженню закупівельних цін молока на Вінниччині

16.03.12 18:12 2696 1

Про це сьогодні сказав на робочій нараді на тему регулювання цін на молоко перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан.

Зговір по зниженню закупівельних цін молока на Вінниччині

Нарешті визначена головна причина низьких ціна на молоко у Вінницькій області — це зговір виробників молока. Про це сьогодні сказав на робочій нараді на тему регулювання цін на молоко перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан.

- Сьогоднішні виступи членів наради висвітлили нам основну проблему на ринку молока — це наявність зговору учасників ринку щодо рівня заготівельних цін на молоко,- сказав заступник губернатора

Раніше обласна рада називала головними винуватцями низьких закупівельних цін на молоко — посередників. Але як з’ясувалось під час наради, незалежних посередників на ринку молока майже не залишилось, а існуючі заготівельні команди представляють інтереси заводів.

Нагадаємо, ситуація із цінами на молоко різко погіршилась в кінці лютого. Якщо на початок року середня ціна на молоко для населення у Вінницькій була 3 грн -2.50 грн., то зараз вона складає від 2.30грн до 1.80 грн. за літр. Ціна молока та молочної продукції при цьому не знизилась. 6 березня заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан дав доручення спеціально створеній робочій групі проаналізувати ситуацію на ринку молока і внести свої пропозиції щодо врегулювання цін.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Олександр
    Олександр
    17-03-12, 10:08 | IP:178.95.167...
    Це ще один бюрократичний крок влади, щоб відгородитись від простих людей.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)